Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem - Navigacja Plus RNS-4


Rekomendowane odpowiedzi

Hello Mam problem i nie mam pojecia jak to opanowac, mam :audi: A4 B6 8E Avant rok. 2002 z Navi Plus RNS i orginalna CD - Travel Pilot DX z roku 2001 Jest OK. Jednak wolalbym cos nowszego, hmm ale jak??? Zmarnowalem juz naprawde duzo plyt i nic! Wyswietla sie

" Die Navigation lädt Software - Bitte warten "

" Navigacja laduje Soft - Prosze czekac " - i widac ze laduje!

a nastepnie " Die Navigation wird aktivieren - Bitte warten "

" Navigacja jest aktywowana - Prosze czekac "

no i wreszcie " Die CD ist nicht Geeignet "

" Ta CD sie nie-nadaje " ;(

Nagrywalem wszystkimi mozliwosciami (NERO, CLONE, itp.) wszystko zgodnie z instrukcja z forum nie mam pojecia dlaczego nie chce zaskoczyc, wiem jednak ze Kopiowane Plyty czyta bo mam jedna kopie i dziala ( hmm tylko ze czesc Niemiec i tez z roku 2001 ) Wie ktos czy jest moze wiecej rodzaji NAVI moze sciagam nie do tej mam http://www.harzautel.de/privat/karte%20navi.jpg Mysle ze to RNS-N lub RNS-4. Tyle udalo mi sie wysledzic. Prosze o pomoc ;( Moze ktos z was mial ten sam problem i udalo mu sie go rozwiazac. Moze macie jakies pewne linki skad idzie sciagnac? Osobiscie nie mam pojecia.

Z gory Dziekuje :hi:

Pozdrawiam - s.symalla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskazówki poszły na PW...

dlaczego piszesz publicznie, że wskazówki poszły na skrzynkę ?

Do czego ma służyć ta informacja innym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę więc tutaj to co napisałem na pw

witam,

mialem ten sam problem na poczatku, ale udalo mi sie nagrac w koncu dobrze mapy. Płyty z mapami trzeba nagrać w clone cd i użyć specjalnego profilu do nagrywania z zabezpieczeniem safe disc, bo inaczej płyta nie ruszy.

Mapy dx na rok 08/09 mają naprawde swietne pokrycie.

Jezeli ktos chce namiar na najnowsze mapy to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobilem ten temat dosc dobrze i kolega "ropec" ma racje, tylko trzeba dodac 2 rzeczy jedna ze trzeba nagrywac z predkoscia 1x oraz ze marka plyty nie ma znaczenia (wyprobowalem na kilkunastu) tylko wina lezy po stronie nagrywarki, trzeba nagrywac na roznych nagrywarkach, mi sie udalo na 4 letnim laptopie nagrac i jest ok ! co prawda mam problem bo niektore plyty chodza mi rano a popoludniu wyskakuje napis zła Cd i nie wiem czym to jest spowodowane, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE. TEż JESTEM POSIADACZEM NAVI RNS-E MMI I TEż POSZUKUJE MAP DO TEJ NAWIGACJI. POSIADAM POLSKI ALE CHYBA Z 2005 R.(ROCZNIK MOJEGO AUDI), A CHCIAłBYM ZNALEść AKTUALNIEJSZą. MOżE TEż INNYCH KRAII?? COś PISZECIE TEż O SOFTACH !! CZARNA MAGIA !! DO CZEGO SłUżą TE SOFTY ?? CZY JEST PROBLEM ZE ZDOBYCIEM TAKICH MAP??

ZASTANAWIAM SIę CZY JEST MOżLIWOść WGRANIA POLSKIEGO OPROGRAMOWANIA DO TAKIEJ NAWIGACJI.

JęZYK ANGIELSKI- TRUDNY JęZYK :embarrassed:

SERDECZNE DZIęKI ZA PODPOWIEDZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz dużymi literami :)

Jeśli masz mape z PL to była ona od 2007 roku , więc nie taka stara .Mapy możecie zawsze kupić na allegro , są w dobrych cenach.

Na płycie z mapą zawsze jest najnowsze oprogramowanie do nawigacji które się wgrywa przy pierwszym odpaleniu płyty.

np. http://allegro.pl/item432032213_audi_a3_a4_a6_rns_e_dvd_polska_eu_najnowsza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] MOżE TEż INNYCH KRAII?? [...] JęZYK ANGIELSKI- TRUDNY JęZYK :embarrassed: [...]

Chyba polski też nie za łatwy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...