Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klapa klimatronika cały zas chodzi zamyka i otwiera


kubajvc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie . ktoras klapa od cały czas otwiera sie i zamyka . ciagle stukając wydaje mi sie ze w ta i spowrotem . po diagnostyce vagiem wyskakują 3 błędy 00710 - siłownik przesłony odmrażacza V107 zablokowany lub brak napięcia

00819 - podobno błąd z czujnikiem g65 - da sie to jakos naprawic czy trzeba kupowac nowy ?

01794 - nie mam pojęcia co to za błąd i jak go naprawic ?

Najbardzij denerwująca jest ta klapa ktora nawet po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki dalej pracuje dopiero jak zamkne samochod z pilota to po paru chwilach ustaje . miał ktos z was podobny problem ?

jak sie za to zabrac z ktorej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silniczki są schowane ze schowkiem, ostatnio sam tam grzebałem bo mi wyskakuje błąd z potencjometrem v113 od recyrkulacji i nie otwiera on klapy. Też mam problem, że po wyciągnięciu kluczyka słysze jak coś tam sie ciągle przestawia jeszcze jakis czas. Będę próbował w wolnym czasie wyczyścić i nasmarować potencjometry, zobaczymy czy pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłem ten sam problem miałem uszkodzone dwa potencjonometry dokładnie za schowkiem cały czas mi parowało w środku były one odpowiedzialne za nawiew na górne partie czyli szybę likwidowałem je całkowicie problem zniknął lecz błąd w vagu pozostał. Ale są dobre strony w aucie przestało parować i nie słychac po wylaczeniu zaplonu potencjonometrów które cały czas gdzieś tam sobie pracowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...