Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Belka tylna


UpalonY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio bedac u mechanika dowiedzialem sie, ze skrzywilem tylną belkę zawieszenia, poszukuję tylnej belki ktora dotrze do mnie pocztą lub kurierem na allegro lub tablicy.pl wraz z absem oraz piastem, niekoniecznie z tarczami oraz klockami bo te i tak bedą nowe.

Samochod Audi A4 B5 1.8t 1995r. Pozdrawiam i liczę na pomoc. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez kazda b5 miała ABS tak wiec powinno podejsc tylko nie zabardzo rozumiem co ma belka do ABSu? z b6 i b7 nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam sie tak na tym, mechanik poinformowal mnie zebym wzial belke z abs-em -,- W dziale sprzedam nie znalazlem zadnej belki, wiec jesli ktos mialby chwilke i wypatrzyl mi jakis dobry egzemplarz owej belki na allegro ew. tablicy to bylbym wdzięczny.

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

@up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam belkę i to z ABS

tel 668183031 wyjaśnij o co chodzi, chcesz kompletną z pierścieniami i czujnikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie? Audi A4 B5 Sedan Lift BELKA ZAWIESZENIA TYLNEGO (3161064215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

@up Jesli tak to zamawiam, zalezy mi na czasie.

---------- Post dopisany 24-04-2013 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 21:10 ----------

Jednak po dluzszym zastanowieniu zamowilem taka belke: Sadze ze bedzie dobra :)

OŚ TYLNA BELKA TARCZE AUDI A4 r1995 95 '' (3141906849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...