Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa fotela welur.


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was oddawal do naprawy fotel welurowy? Bo ja mam jeden bok przetarty i chcialbym gdzies go odnowic. Jakies doswiadczenie w tym temacie ktos ma? Firma jakas ze slaska i ktora bedzie miala w ofercie taki material zeby wygladalo jak seria. Bo miec 2 rozne fotele kolorystycznie to nie wchodzi w gre;).

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Ogolnie welur sline zapomnialem dodac:) z fajerwerkami bo pelna elektryka, grzanie, wysuwany ten kawalek pod nogi:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tapicer w okolicy powinien Ci pomóc. U mnie w mieście jest nawet warsztat specjalizujący się w tego typu naprawach ale z uwagi na dużą odległość nie mogę Ci go polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz bo nie każdy..nie wszyscy mają dostęp do oryginalnych materiałów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się zrobić bez problemu - tylko nie oddawaj byle komu i się dobrze zorientuj, czy gość ma doświadczenie w autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ojca w B5 przetarł się fotel kierowcy w bardzo popularnym miejscu, szukałem gościa do naprawy i chcieli od 50 do 200 zł ://

Kupiłem używany fotel z uszkodzoną regulacją za 30 zł i przełożyłem tapicerkę i jest gitara :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny pomysl

moze isc w ta strone? te tapicery to wiesz .... roznie to wychodzi po miesiacu uzytkowania :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk masz jakieś doświadczenia w tej sprawie ? Mogę Cię zapewnić ,że w mojej mieścinie jest taki warsztat który specjalizuje sie w tego typu usługach. Sam korzystałem -rewelacja. Wszyscy handlarze korzystają . A jak kierownice skórą obszywa !!! Nie chcę reklamować warsztatu ale obszycie kierownicy to koszt 160 zł. natomiast naprawa fotela z demontażem i montażem zapłaciłem 50 zł.

KrzysiekSpi radzę Ci się rozejrzeć za takim właśnie warsztatem w Twojej okolicy. Zapytaj handlarzy to Ci adres bez zastanowienia podadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz znalazlem leather car design u mnie w miescie. i 7dmego maja jedzie autko na naprawe fotela obszycie kierownicy, galki od biegow, recznego i podklokietnika. Tylko jeszcze sie zastanawiam jak obszyc kierownice itp.

458908_382521491835311_1112868210_o.jpg

176624_369755679778559_1092126637_o.jpg

617263_369755596445234_405659267_o.jpg

400300_369081486512645_713945355_n.jpg

zdjecia kierownic co koles robil do audi.

Ja mysle ze moja 4ro ramienna na styl tego ostatniego zdjecia zrobie. fakt ze bez znaczka sline;] ale takie polaczenie materialow. Moze czerwona nic do tego zamiast czarnej. Moze ktos cos polecic;)? Do czarnego avanta? Jakis pomysl na kierownice podlokietnik, reczny i galka od automata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...