Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Część zimna turbo afn/awx


Tommy Gun

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanko.

Mam zmienione turbo na awx z tą nieszczęscną przejściówką. Od początku był z nią problem ponieważ wypadała z miejsca osadzenia. Druga sprawa to że wąż, mimo że idealnie założony jest zgięty przez tą redukcję.

Rozważałem zakup oryginalnego węża awx w aso ale cena przeraża - ponad 350 zł. Jako że została mi stara turbina z afn, mam pewien pomysł - pytanie tylko czy da radę.

Chciałbym przełożyć część zimną z turbo afn do turbo awx. Przejdzie taki bajer ?? Wirnik nie będzie zahaczał ?? Kanał wlotu powietrza wydaje się mieć taką samą średnicę.

Co o tym sądzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy w AJM'ie tez będzie taki problem jak w temacie z tą przejściówką czy w Ajm'ie pasuje to normalnie ? bez przejsciowek ? z turbina od AWX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM ma podobne turbo do AFN a chyba nawet takie same , co do przejściówki to coś masz nie chalo , bo to nie powinno samo wypaść , u mnie nic takiego sie nie dzieje , może źle była zapięta spinka albo spinka jest już kiepska , co do zimnego korpusu to jak ja zmieniałem to koleś chciał mi roztoczyć pod wirnik AWX ale już miałem przejściówkę więc nie chciałem , więc raczej da sie to ogarnąć . Fakt wąż jest troszke zagięty i to jedyny problem , ja u siebie troszke go skróciłem i nie jest aż tak bardzo zagięty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zadawaj trudnych pytań

testowałem rurę AFN i AWX która ma o połowę mniejsze zagięcia i nie ma żadnej poprawy, widziałeś jak leży rura AFN z adapterem? jest mocno zagięta i to nie pogarsza przelotu powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Widziałem Bo mam to u siebie i faktycznie jest zagięte i też sie zastanawiałem nad wężem od AWX ale jakoś mi przeszło i ostało z ori wężem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zależy od adapteru , u mnie na razie nic nie przepuszcza a adapter który kupiłem jest dobrze spasowany i wszystko siedzi sztywno , Fakt jest taki że te oryginalne złączki są do bani , puki nowe to jest ok , a zbiegiem czasu ząbki sie wyrabiają i połączenia przepuszczaja i węże sie wypinają , w starszych modelach były opaski i i jak sie dobrze dokręciło to nie ma mowy żeby coś było nieszczelne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...