Skocz do zawartości
IGNOROWANY

krztuszenie się silnika


A4-Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, zrzuc wtyke z impulsatora ze skrzyni i sprawdz czy jest roznica, co do czyszczenia nastawnika i uszczelnienia pompy, temat do ogarniecia w jedno popołudnie :wink:

musze sprawdzić która to żeby czasem nie odpiąć czujnika świateł cofania :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa 2 na skrzyni, jak sciagniesz, to przestanie dzialac licznik, wtedy sie przejedz i sprawdz. najprostsza metoda sprawdzenia nastawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa 2 na skrzyni, jak sciagniesz, to przestanie dzialac licznik, wtedy sie przejedz i sprawdz. najprostsza metoda sprawdzenia nastawnika.

Ok :wink: zobaczymy czy to coś pokarze :wink: tylko będe musiał pojeździć bo silnik szarpie dopiero jak się fest nagrzeje więc ma wpływ temperatura na jego wariacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowie, doprowadz do tej temp roboczej i wtedy zrzuc wtyke, da sie to zrobic z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowie, doprowadz do tej temp roboczej i wtedy zrzuc wtyke, da sie to zrobic z gory.

ok :wink: to pokombinuje tak jak napisałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz nagrzac to wpadnij na Żory, podlaczymy vcds'a i przy okazji sie potestuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz nagrzac to wpadnij na Żory, podlaczymy vcds'a i przy okazji sie potestuje :wink:

No można by logi zrobić bo Tomaszstn mi sprawdzał błędy na silniku i wartości na silniku :wink: (przez przypadek znalazł błąd alternatora:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mysl, do 15 mam czas.

Ograniczam jazdy bo mam padnięte łożysko w kole (mam luz na kole i hałasuje też) jak zrobie to przeklęte łożysko to się zgadamy :wink:

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

hmmm jeszcze jedna rzecz mi wpadła do głowy. Czasami na zimnym silniku jak odpalam auto po całej nocy stania na parkingu to musi zakręcić parę razy zanim zaskoczy. Nawet teraz o tej porze roku nie pali od strzala. Jak jest rozgrzany albo choć trochę jeżdżony to odpala dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat wtrysku sprawdzony?

Nigdy nie robiłem tego a Tomek też albo nie wiedział jak to sprawdzić albo nawet nie sprawdzał bo ja nie ogarniam za dobrze diagnostyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Przyjedz :wink:

:decayed::decayed:

jak zrobie łożysko to skorzystam z Twojej pomocy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...