Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radio Concert problem z odblokowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Panowie mam problem otóż niedawno nabyłem Audi A4 B5 po lifcie. W aucie jest radio Audi Concert i było ono w remoncie kiedy auto było u poprzedniego właściciela. Odebrał on radio z dniem sprzedaży i włożył. Teraz jest napis safe. Czytałem o tym i wyczytałem że trzeba wprowadzić kod do radia. Kod mam lecz jak wciskam TP+RDS to nic się nie dzieje nie wyświetla się żeby wpisać kod. Co mam zrobić z tym fantem??? Proszę o jakieś porady.

Opublikowano

Trzeba je wcisnąć jednocześnie, i chwilke przytrzymać.

Ewentualnie zostaw właczone radio na godzine z przekręconym kluczykiem.

Opublikowano
  • Autor

Przytrzymywałem dwa jednocześnie. Bo przed ty safe są takie małe dwie kreski coś takiego || safe. A to przekręcony kluczyk tak żeby był włączony zapłon i żeby się świeciły kontrolki???

Opublikowano

Jak masz dwie kreseczki to radio jest zablokwane.

Tak tylko żeby się kontrolki zapaliły, i zostaw na godzine potem znów będziesz mógł kod wpisać.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj próbowałem podobnie ale nie czekałem chyba godzine. A to koniecznie trzeba godzine czekać???

Opublikowano

Koniecznie godzine i ani minutki krócej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A jak już minie godzina to co mam zrobic???

Opublikowano

jak minie godzina to wcisnij te dwa przyciski TP i RDS na raz i przytrzymaj az do momentu znikniecia napisu safe a w tyk miejscu pojawiaja sie kropki jak dobrze pamietam i wtedy puszczasz i wpisujesz kod ktury masz za pomoca klawiszy od 1 do 4 i po tym znowu wciskasz dwa klawisze TP IRDS na raz i powinno radio juz grac chyba ze kod nie taki

Opublikowano
  • Autor

Czyli po godzinie nie wyłączac radia ani zapłonu po prostu po godzinie wcisnąć TP+RDS jednocześnie i czekać aż zniknie safe???

Opublikowano

Jeśli minie godzina to chyba już można wyłączyć, ale dla pewności zrób tak jak pisze xXPiotrekXx19

Opublikowano

no jak minie godzina to powinno się dać juz wprowadzić kod tak jak ci pisałem a jak nie to wyłącz i włącz radio i sprubuj

Opublikowano

Tak jak piszą koledzy ,radio zablokowało się po dwukrotnej próbie wpisania kodu.Musisz zostawić je włączone przez godzinę,czyli radio on,zapłon on.Wtedy powinno dać się znowu wpisać kod.TP+RDS trzymamy i wprowadzamy kod klawiszami 1 do 4 .Czyli 1 to pierwsza cyfra kodu i naciskamy ją tyle razy ,aż pojawi się cyfra naszego kodu.2 to druga cyfra naszego kodu i naciskamy ją ... itd.Wprowadzony kod potwierdzamy wciskając i przytrzymując jednocześnie TP+RDS.Mam nadzieję ,że to rozwieje wątpliwości ,bo prościej nie da się tego wytłumaczyć. pozdro ;-)

Opublikowano
  • Autor

Panowie znowu problem. Już wiem jak wprowadzać kod ale jak wprowadzę ten z książki od radia jest zły. Więc wyjąłem radio i na nim z tyłu był inny kod lecz on też był zły. Co mam zrobić skąd wziąć kod????

Opublikowano

jak ten w książce i na radiu jest zły to raczej nie będziesz strzelał w ciemno z kodem bo to jest od groma możliwości jedyna opcja chyba to oddać radio do jakiegoś speca co się zajmuje takim czymś i rozkoduje radio bo to tez można zrobić w ASO AUDI ale tam sobie życzą za taką operację 150 zł

Opublikowano

Sprawdz czy numer w książce zgadza się z numerem z radia, jeśli tak to musi pasować :decayed:

Jeśli nie to czeka Cię wycieczka do speca i koszt ~50zł za rozkodowanie.

W jaki sposób wpisujesz kod?

Opublikowano
  • Autor

Ale dlaczego nie pasuje??? Radio jest nie oryginalne czy jak??? Czemu to z naklejki nie pasuje ten kod się jakoś sam zmienia czy jak???

Opublikowano

Może ktoś książki zamienił, dlatego napisałem żeby numery sprawdził, czy się zgadzają.

Gdzieś czytałem o kalkulatorach które wyciągają opin z numeru seryjnego...:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nie no numer seryjny ten co jest na radiu jest tez w książce i jest identyczny. Więc czemu nie pasuje ten kod co jest w książce?

Opublikowano

Hmmmm, napisz dokładnie jak wprowadzasz kod.

Opublikowano
  • Autor

No zaczekałem godzinę. Później zniknęły te dwie kreski co mówiłem że są przed napisem safe. Naciskam TP+RDS i wyświetla się liczba 1000 i zmieniam na odpowiednie liczby. Później znowu przytrzymuje TP+RDS i się wyświetla safe i jest jedna kreska z przodu. Może za długo przytrzymuje TP+RDS???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.