Skocz do zawartości
IGNOROWANY

błąd 18057 i 18061 prośba o analizę.


michalb1987

Rekomendowane odpowiedzi

b_dy.jpg

Witam bardzo proszę o pomoc w odczytaniu błędów co może sie z tym wiązać co jakiś czas zapala mi się kontrolka silnika i wywala mi te 2 błędy na vagu ale na fisie jest cisz czy ktoś może wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kody błędów były odczytywane w sterowniku silnika to jeden z błędów aż się prosi by Vag skomunikował się najpierw z samym sterownikiem ABS-u a jeśli nie ma z nim komunikacji to sprawa raczej wyjaśniona - trzeba sprawdzić połączenie sterownika ABS ze sterownikiem silnika bo pewnie przewody będą albo rozłączone albo przerwane/przegryzione (może kuna się nimi posiliła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to moj kabelek nie laczyl sie od poczatku z sterownikiem abs wiec nie za bardzo mam jak to sprawdzic. Powiedz jak mozrsz gdzie mam dokladnie szukac tych kabli i jak to sprawdzic?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz w fotce mego podpisu, nie posiadam A4 a jedynie skromnego Golfa IV a zatem ani schematów ani praktycznego doświadczenia gdzie ewentualnie wiązka pada w A4. Tu musisz poczekać albo na innych ułomnych w tej kwestii i posiłkować się ich cennymi uwagami albo kogoś kto ogarnia temat od podszewki w Twoim samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za podpowiedz moze ktos bardziej obeznany niz ja podpowie gdzie szukac przyczyny.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 01:02 ----------

Sztomel wiesz co wdczoraj byłem na komputerze w warsztacie żeby sprawdzili mi czy są jakieś błędy na sterowniku - nic nie pokazało- robili test komputerem testowym. narazie wszystko jest ok po skasowaniu ale powiem cze casami wydaje mi się że mam twardy hamulec tak jakby był zapowietrzony jak myślisz jest to powiązane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...