Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M


Kamil8

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, z całym szacunkiem ale niektóre zdjęcia niewyglądają dobrze. Oklejanie kawałka dekora raczej nie pomoże jak całe wnętrze jest zaniedbane czy wręcz "uściuchane" jak w jakimś zwykłym "zdybie" typu fiat punto I. Nie chce pokazywać palcami po nicku ale może sobie część klubowiczów to wezmie do serca i nie będzie wrzucać takiego syfu na publiczne forum bo nie wypada. Czytają to też inni klubowicze innych marek aut, my jesteśmy klubowiczami Audi A4 i to do czegoś zobowiązuje chyba jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie trochę z innej beczki. Jak wyglądają dekory gdy zerwiemy z nich folię, zostaje klej, odbarwia się?

Ramka od biegów i popielniczka pokryta jest taką powłoką jakby gumową (łatwo się drapie). Jak te elementy zniosą zerwanie folii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad oklejeniem swoich dekorów. Ale pytanie mam takie, ktoś ma granatowe wnętrze? Jaki kolor dekorów według was wygląda najlepiej w tym zestawieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad oklejeniem swoich dekorów. Ale pytanie mam takie, ktoś ma granatowe wnętrze? Jaki kolor dekorów według was wygląda najlepiej w tym zestawieniu?

ja mam granat , i okleiłem folią carbon 3 lata się trzyma , jak chcesz pykne fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, oklejał ktoś z was dekory folią 3M? jeżeli tak to moglibyście powiedzieć jak z trwałością, no i jak to się prezentuje? :wink: najlepiej gdyby ktoś podesłał zdjęcia, ponieważ zastanawiam się właśnie nad oklejeniem, ale nie wiem jaki wzór wybrać i chciałbym zobaczyć jak to wygląda :wink: myślałem nad aluminium szczotkowanym, ale spodobał mi się też biały karbon i nie wiem teraz.. generalnie chcę coś jasnego, bo chce troche rozjaśnić wnętrze. I jaki arkusz kupić żeby starczyło na dekory + popielniczką przód i tył? :wink:

Spójrz sobie np na mój wątek - są fotki z folią ala carbon - po roku zero zużycia czy odchodzenia itp... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad oklejeniem swoich dekorów. Ale pytanie mam takie, ktoś ma granatowe wnętrze? Jaki kolor dekorów według was wygląda najlepiej w tym zestawieniu?

ja mam granat , i okleiłem folią carbon 3 lata się trzyma , jak chcesz pykne fotke

poprosił bym o foto jak to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad oklejeniem swoich dekorów. Ale pytanie mam takie, ktoś ma granatowe wnętrze? Jaki kolor dekorów według was wygląda najlepiej w tym zestawieniu?

ja mam granat , i okleiłem folią carbon 3 lata się trzyma , jak chcesz pykne fotke

poprosił bym o foto jak to wygląda ;)

Ja przy granatowym wnetrzu dekory mam oklejone folia szczotkowane aluminium i bardzo dobrze sie to komponuje. Dekory w takim kolorze orzywiaja wnetrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ori szczotkowane alu w granatowym wnętrzu. Wygląda to fatalnie. Mogę podrzucić fotkę

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal sie wrzucaj tu fotki to kazdy zobaczy z zainteresowanych

Zamieszczam foty ori szczotkowanego aluminium (1NK) w granatowym wnętrzu.

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Moim skromnym zdaniem pasowałbym carbon, ale niestety nie mam jak tego sprawdzić. Może ktoś ma taki przykład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuję się oklejaniem,

szczotkowane alu pasuję wg mnie do czarnej, i siwej tapicerki, do tapicerki granatowej i kremowej- niestety nie wygląda to za ładnie.

Jest to tylko i wyłącznie moja opinia :wink:

95288c38c3bf6c54med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem folie czarny karbon 4D jak zrobie moda to pokarze jak to sie prezentuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na efekty, z jakiej aukcji brales? Moze Link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...