Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] żarówki: Philips vs. Hella ??


tomcio1600

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... stoje przed dużym dylematem :mysli: naczytałem sie baaaardzo dużo...

a gdy chodziłem po sklepach w celu sprawdzenia cen żarówek Philipsa (gdyż po opiniach byłem nastawiony na Philips Blue Vision - te kosztowały 109 pln. (H7) ) to sprzedawcy namieszali mi jeszcze bardziej w głowie :disgust: a mianowicie znaczna większośc polecała mi bardziej żarówki Hella Blue Light (badz Hella Light Power) i mowili ze światło mają jasniejsze niż Philips.

Najciekawsze jest to, że te żaróweczki są połowe tańsze. Za 59 pln. to kupie już komplecik.

Co o tym sądziecie ?? Miał któs może takie ??

Miałbym jeszcze prośbe... jesli posiada ktoś fote jak świeca te żaróweczki to prosze podkleic.. (również jeśli chodzi o Philipsy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem, ale stoję przed tym samym dylematem, więc jak kupisz i sprawdzisz to daj info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidy czyli ksenony z allegro zarówki z przetwornicami :cool1:http://moto.allegro.pl/item391555097_hid_xenon_xenony_h1_h4_halogen_h7_hb3_hb4_4_12000k.html tu masz z allegro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx, poczytam, pomyslę i może zainwestuje

nie duża różnica cenowa :) a jakosć świecenia :kox: koledzy na forum mają do sprzedania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest sporo o zarowkach.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Philips Blue Vision lub Philips Vision Plus!!!!!!!!!!!!!!! Miałem jedne i drógie i powiem że Vision Plus są lepsze np. w deszcz lub mgłe. :kox:

Nie wiem czy zestaw Hid za 200zł. to będzie dobry wybór i ile to poświeci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Philips Blue Vision lub Philips Vision Plus!!!!!!!!!!!!!!! Miałem jedne i drógie i powiem że Vision Plus są lepsze np. w deszcz lub mgłe. :kox:

Nie wiem czy zestaw Hid za 200zł. to będzie dobry wybór i ile to poświeci :gwizdanie:

Ja HID mam teraz..Takie chyba za 270zł..I nikt mi nie powie że żarówka np. philips będzie lepiej świecić od takiego zestawu :) Sprawdzone i myśle że koledzy którzy używają tego "świecidełka" się ze mną zgodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja HID mam teraz..Takie chyba za 270zł..I nikt mi nie powie że żarówka np. philips będzie lepiej świecić od takiego zestawu

Napewno nie bedzie lepiej świecic... i dobrze o tym wiem jednak...

czy zestawy HID sa całkowicie leglane ?? i maja homologacje :chytry:??

z tego co wiem to przy ksenonach powinien byc układ samopoziomujący i wysokocisnieniowe spryskiwacze lamp :mysli:??

Jak wygląda taka lampa i jej odbłyśniki po powiedzmy 2 latach używania HIDow... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim roczniku jeśli masz nie zmienione lampy to nie zabardzo możesz zakładać HID-y ponieważ masz lampy dzielone nie przystosowane do HID-ów. Jak chcesz założyć xenony to musisz zmienić lampy na soczewki z napisem D2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim roczniku jeśli masz nie zmienione lampy to nie zabardzo możesz zakładać HID-y ponieważ masz lampy dzielone nie przystosowane do HID-ów. Jak chcesz założyć xenony to musisz zmienić lampy na soczewki z napisem D2S.

Soczewki Valeo poliftowe :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Philips Blue Vision lub Philips Vision Plus!!!!!!!!!!!!!!! Miałem jedne i drógie i powiem że Vision Plus są lepsze np. w deszcz lub mgłe. :kox:

Nie wiem czy zestaw Hid za 200zł. to będzie dobry wybór i ile to poświeci :gwizdanie:

Nie orientujesz się, które z tych żarówek (Philips Blue Vision lub Philips Vision Plus) świecą bardziej na biało a które bardziej na niebiesko? Mi osobiście bardziej zależy na białym kolorze światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujesz się, które z tych żarówek (Philips Blue Vision lub Philips Vision Plus) świecą bardziej na biało a które bardziej na niebiesko? Mi osobiście bardziej zależy na białym kolorze światła

Bardziej białe sa Philips Vision Plus a Philips Blue Vision daje również białe światło ale z delikatną poświata błekitna

Jeśli chodzi o Helle to białe bardziej Hella Light Power a z błękitną poświata Hella Blue Light

jednak ja mam dylemat w kwestii Philips czy Hella. Co prawda Hella o połowe tańsza a sprzedwacy gwarantują ze nawet lepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja HID mam teraz..Takie chyba za 270zł..I nikt mi nie powie że żarówka np. philips będzie lepiej świecić od takiego zestawu

Napewno nie bedzie lepiej świecic... i dobrze o tym wiem jednak...

czy zestawy HID sa całkowicie leglane ?? i maja homologacje :chytry:??

z tego co wiem to przy ksenonach powinien byc układ samopoziomujący i wysokocisnieniowe spryskiwacze lamp :mysli:??

Jak wygląda taka lampa i jej odbłyśniki po powiedzmy 2 latach używania HIDow... ?

A próbowałeś chociaż że tak mówisz :gwizdanie: Ja owszem :) A czy to legalne czy nie to są miliony wątków których nawet nie chce poruszać bo mnie to nie obchodzi :evil: Ja mam i tyle..Jeszcze nigdy nie spotkałem się znikim (nawet na stacji diagnostycznej) żeby mi się ktoś do tego doczepił :tongue4: A za dwa lata to będę miał inne auto :wink4: A jak nie to kupie nowe lampy skoro twierdzisz że się wypalą..Nie zmienia to faktu że HID nie zamienie na żarówki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...