Skocz do zawartości
IGNOROWANY

26 lipca 1/4 mili RYKI III runda Pucharu Polski


Voucher

Rekomendowane odpowiedzi

25.07 jest u mnie grill więc nie wiem czy ktoś z wawy da rade się doczłapać na zawody...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.07 jest u mnie grill więc nie wiem czy ktoś z wawy da rade się doczłapać na zawody...:D

Poziu może po takim grilu lepiej Ci pójdzie ( emocje będę zalane ) i na luzaka z 13,1 zrobisz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu może po takim grilu lepiej Ci pójdzie ( emocje będę zalane ) i na luzaka z 13,1 zrobisz :>

Do tego jeszcze są wałki potrzebne... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chyba pojadę pooglądać szybkie auta. :>

Ktoś jeszcze się bybiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ta Ułęż koło Ryk na lubelszczyźnie? :rolleyes: W sumie mam niedaleko :przebiegly: Ale z tego co widzę to czołówka znana z 1/4 się chyba nie wybiera? :rolleyes: Można się wybrać :mysli: Ale nie wiem jak z czasem, się zobaczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ta Ułęż koło Ryk na lubelszczyźnie?

Aha.70 km z Lublina :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.70 km z Lublina :gwizdanie:

Z Radzynia to nawet mniej :tongue4: koło 45-50 km :wink4: Tylko Czy będzie równie interesująca rywalizacja jak kiedyś w Białej Podl. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pewnie wybiore wkońcu to 10km tylko :naughty: o ile pogoda dopisze ostatnim razem byłem w deszcz to była tragedia po trawie sie jeżdziło jak po śniegu normalnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 rozumiem że rok temu też było i byłeś na tej imprezie? Ciekawa rywalizacja? Pewnie deszcz przeszkodził, ale pewnie było na co popatrzeć? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie. byłem w tym roku jakos w kwietniu to był początek cyklu tej imprezy i akurat pogoda była :thumbdown: zjechało sie pare furek ale nie wszystkie startowały były też monstra z VTG ale nie zjechały z lawet z powodu pogody. Było dużo audiczek z A3 Klub.net Ogólnie jesli nie byłeś tam to powiem że przyjemne jest to lotnisko i dosć często są jakieś zlociki poszczególnych marek albo tematycznie. Kiedyś było tam za darmo organizowane ale właściciel sie zmienił i sie zaczeło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kiedyś w Białej Podl., ale tam to była cała elita i działo się oj działo. Ciekawi mnie czy tu też zawitają ludzie z czołówki. Na dzień dzisiejszy to widzę że tylko:

43. Witold Karałow Honda Civic Dunlop No Limit VTG 600 717 Turbo

44. Marcin Blauth GMC Typhoon Dunlop No Limit VTG 1234 825 Turbo Plus

45. Morten Carlsen Chevy Chevelle Dunlop NoLimit VTG 899 511 Profi Plus

No i może ktoś jeszcze... A gdzie reszta? :decayed:

Najciekawsza jest klasa diesel :naughty:

9. Grzegorz W. Skoda Octavia >90 Diesel

Może się zgłoszę :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi byłem troche tam ze 3h i tak średnio było :tongue4: oczywiscie furki były :kox: był ktoś jeszcze? O wyniki nie pytac bo niedosiedziałem do finałów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...