Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośny pisk przy kręceniu kierownicą - nagranie audio.


virus191

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio coś zaczęło skrzypieć z prawego koła podczas skrętów kierownicą. Dzieje się to tylko pod koniec zakresu kierownicy. Raz gdy cofałem kierownicę skręciłem na maxa i "spadłem" z małego krawężnika to też zapiszczało. Obstawiam wahacz - tylko nie mówcie, że to przekładnia albo magiel ;(

Posłuchajcie:

http://virus191.wrzuta.pl/audio/2162mnvYFbd/glos_001

Glos 001.mp3 - download. Darmowy hosting plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam raczej wahacz, można trochę oleju by wpuścić aby doraźnie rozwiązać problem. Najlepiej by było jakby jedna osoba pokręciła kierownicą a Ty pomacał ręką końcówki wahaczy. Przy piszczeniu da się nieraz wyczuć pod ręką takie jakby chrobotanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też to na wahacz wygląda przerabiałem to na dniach (dolny przedni tzn prosty) zainteresuj się tym pierwsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pany u mnie to samo ale już piszczy non stop czy w lewo czy w prawo , dodam ze wymieniłem cale zawieszenie nie dawno oprócz drążków i końcówek drążka kierowniczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, według mnie dzieje się to po myciu auta na tych popularnych myjniach na złotówki - dosyć starannie zawsze płukałem nadkola. W sobotę pojechałem na działeczkę, auto na podnośnik drewniane klocki, odkręciłem koła, spryskiwacz po płynie do szyb z ropą (czysta), strzykawka, olej Mobil1 10W40, igła 1,1mm i tak cały dzień psykałem co około 2 godzinki i cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a więc tak , końcówka drążka kierowniczego , strona kierowcy . Teraz cisza :banan: i pomruk wydechu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...