Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 z 2012. Czy maska otwierana jest z komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

mój znajomy zapytał się Mnie ostatnio czy maska w Audi A4 z 2012 roku jest otwierana przy użyciu komputera tylko i jedynie w ASO?

Kumpel znajomego opowiedział mu historię, że z kolei ktoś ta od niego z rodziny przyjechał takim nowym samochodem zza Odry i wyświetlił mu się komunikat o konieczności dolania oleju. Niestety okazało się że nie ma dostępu. Jest ale tylko do wlewu płynu do spryskiwaczy. Czy tak jest naprawdę?

Pozdro

Opublikowano

Jeździłem chwile a4 z 2012 r i z tego co pamietam maskę normalnie otwieralem jak w każdym aucie i był bagnet do sprawdzania poziomu oleju a nawet korek wlewu...

Ale teraz zwątpilem po Twoim poście

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

toscie mnie ubawili

Opublikowano
Cześć,

mój znajomy zapytał się Mnie ostatnio czy maska w Audi A4 z 2012 roku jest otwierana przy użyciu komputera tylko i jedynie w ASO?

Kumpel znajomego opowiedział mu historię, że z kolei ktoś ta od niego z rodziny przyjechał takim nowym samochodem zza Odry i wyświetlił mu się komunikat o konieczności dolania oleju. Niestety okazało się że nie ma dostępu. Jest ale tylko do wlewu płynu do spryskiwaczy. Czy tak jest naprawdę?

Pozdro

i87YRVpBkA8.jpg

Opublikowano
Cześć,

...Kumpel znajomego opowiedział mu historię, że z kolei ktoś ta od niego z rodziny przyjechał takim nowym samochodem zza Odry i wyświetlił mu się komunikat o konieczności dolania oleju. Niestety okazało się że nie ma dostępu. Jest ale tylko do wlewu płynu do spryskiwaczy. Czy tak jest naprawdę?

Pozdro

Być może chodziło o A2. Kilkanaście lat temu czytałem coś na ten temat. Teraz poszukałem w necie i znalazłem.

Cytat ze strony daneauta.pl:

"Jako ciekawostkę w Audi A2 nie zastosowano klasycznie podnoszonej maski silnika. Użytkownik ma jedynie dostęp do panelu serwisowego. Za pokrywą pomiędzy reflektorami znajduje się wskaźnik poziomu oleju oraz wlew oleju i płynu do spryskiwacza. Maska z założeniach miała być zdejmowana w warsztacie."

Z kolei cytat z NORCOM forum:

"W A2 jak otworzycie gril to po bokach są takie dwa kołki trzeba je odbezpieczyć maska idzie lekko do góry i pociągamy do siebie ! Tylko mała uwaga maska nie posiada zawiasów i zdejmujemy ją całą.Niepotrzebne są do tego żadne komputery czy specjalistyczne narzędzia."

Opublikowano

makgajwer by sobie poradził spinaczem nawet :wink:

Opublikowano
Cześć,

...Kumpel znajomego opowiedział mu historię, że z kolei ktoś ta od niego z rodziny przyjechał takim nowym samochodem zza Odry i wyświetlił mu się komunikat o konieczności dolania oleju. Niestety okazało się że nie ma dostępu. Jest ale tylko do wlewu płynu do spryskiwaczy. Czy tak jest naprawdę?

Pozdro

Być może chodziło o A2. Kilkanaście lat temu czytałem coś na ten temat. Teraz poszukałem w necie i znalazłem.

Cytat ze strony daneauta.pl:

"Jako ciekawostkę w Audi A2 nie zastosowano klasycznie podnoszonej maski silnika. Użytkownik ma jedynie dostęp do panelu serwisowego. Za pokrywą pomiędzy reflektorami znajduje się wskaźnik poziomu oleju oraz wlew oleju i płynu do spryskiwacza. Maska z założeniach miała być zdejmowana w warsztacie."

Z kolei cytat z NORCOM forum:

"W A2 jak otworzycie gril to po bokach są takie dwa kołki trzeba je odbezpieczyć maska idzie lekko do góry i pociągamy do siebie ! Tylko mała uwaga maska nie posiada zawiasów i zdejmujemy ją całą.Niepotrzebne są do tego żadne komputery czy specjalistyczne narzędzia."

Andrzej z A2 sie zgadza tylko w watku mowa o aucie z 2012r.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.