Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer


rav85

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam o awaryjności francuzów to mnie skręca. Posiadam 7 lat peugeota 206 przejechane 160 tys i żadnych awarii. I jeżeli chodzi o takie posty to z tego co widzę piszą tylko ci którzy nigdy nie mieli francuskiego auta. Nie wiem jak to jest z citroenami, ale też wątpię aby były jakieś mega awaryjne albo bardziej awaryjne niż Audi. O Audi też mogę powiedzieć, że awaryjne co widzę się z kuzynem, który ma audi to stęka i jęka, że znowu mu coś padło i w serwisie 2-3k zostawił.

Bardzo dobrze napisał:

Tak tylko super wyposażony citroen kosztuje 100-120k zł a porównywalne audi 200-220k zł no i zobacz ile kosztują po roku lub dwóch i policz - gwarantuje ze wiecej kasy stracisz na audi

Audi są ok itp. ale nie popadajmy w uklepane stereotypy i pisanie/klepanie w kółko, że tylko niemcy są bezawaryjne, a reszta to porażka...

I nie pisze tego bo mam p206 i uważam, że audi jest gorsze, bo też chce teraz zakupić Audi, ale na bank nie dlatego, że Peugeot jest awaryjny, po prostu podobają mi się a4-ki, ale jak widzę stare trupy z przebiegami bliskie 300 tys i cofnięty licznik do 150 tys to powoli mi sie odechciewa :-/ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój bardzo dobry kolega ma C5 w automacie. Miałem wiele razy okazję jeździć tym autem i komfort jazdy jest rewelacyjny!!! Środek dopieszczony w najmniejszym detalu. Auto zdecydowanie wygląda lepiej na żywo niż na zdjęciach.

Jeździ tym autem ponad 2 lata i żadnych niespodzianek nie miał!

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, możesz napisać coś o C5 po dłuższym użytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...