Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer


rav85

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo ludzi się sugeruje tym że auto później taniej sprzeda ale nie bierze pod uwagę tego że i taniej kupił.

Dzisiaj technika jeśli chodzi o mechanikę seryjnych aut nie odbiega od siebie tak jak kiedyś że było ogromna przepaść.

Tak jak dziadek napisał jak się wszystko dokładnie przekalkuluje to nie ma za dużej różnicy a wybór należy tylko i wyłącznie do kupującego ...:wink:

Bezawaryjności i czekamy na pierwsze wrażenia po odebraniu auta ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec miał C5 I gen i drugiej. na I gen wyzywał bo ciągle się sypała (nowe auto z salonu), II nawet nieźle się spisywała.. ale i tak wrócił do Audi :wink:

Moja mamuśka ma I gen, od nowości 2000r, 2.0 16V, auto ma przejechane prawie 350kkm i nie mogę żadnego złego słowa powiedzieć na to auto. Zawieszenie do dzisiaj spisuję się rewelacyjnie, mimo iż dawno już powinno mieć zregenerowane gruchy od zawieszenia. Auto jest 3-4 razy dziennie podnoszone na maxa do góry, gdyż tylko wtedy do garażu wjeżdża i mimo tak ciągłej ekstremalnej eksploatacji nic się z nim nie dzieje :decayed:

III gen podoba mi się bardzo, obecnie sam namawiam mamuśkę aby sobie taką sprawiła :wink:

Bezawaryjności! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tu się z wami zgodzę bo taka jest niestety polityka Audi

francuza kupisz na full wyposażonego w cenie Audi które ma tylko podstawowe wyposażenie bo za wszystkie dodatki trzeba bulić grubą kasę :wink:

Nie chcę się spierać co lepsze bo wiadomo że ile by było komentarzy i ilu komentujących to każdy będzie miał inne zdanie na ten temat. A tym że napisałem że Citroen to już nie to samo co Audi to chodziło mi o to że nie będzie już czterech kółeczek na grillu:kox:.

Ważne że kolega jest zadowolony z zakupu i żeby tak samo dobrze mu służyło to autko jak poprzednie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w C5 nie regeneruje sie gruch tylko wymienia na nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tu się z wami zgodzę bo taka jest niestety polityka Audi

francuza kupisz na full wyposażonego w cenie Audi które ma tylko podstawowe wyposażenie bo za wszystkie dodatki trzeba bulić grubą kasę :wink:

Nie chcę się spierać co lepsze bo wiadomo że ile by było komentarzy i ilu komentujących to każdy będzie miał inne zdanie na ten temat. A tym że napisałem że Citroen to już nie to samo co Audi to chodziło mi o to że nie będzie już czterech kółeczek na grillu:kox:.

Ważne że kolega jest zadowolony z zakupu i żeby tak samo dobrze mu służyło to autko jak poprzednie :wink:

Ja nie mówię ze audi jest gorsze niż citroen bo to byłoby bluźnierstwo ale różnica w jakości jak i bezawaryjnosci nie jest w tych czasach tak duża jak różnica w cenie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już prawie 6 lat tylko AUDI i raczej się to nie zmieni , więc o innych markach nie mogę dużo powiedzieć co im się tam pozmieniało na lepsze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jest dokładnie tak jak mówisz.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo kusilby teraz mondeo ... Po kilku lifto-poprawkach dopracowany auto , nie jest drogami jakbym teraz miał cos kupić z klasy średniej to bym sie grubo zastanawiał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta C5 :naughty::slina::decayed:. W stosunku do poprzednich C5 jakość III gen. poszybowała w górę. W tym modelu są dwie opcje wybrania zawieszenia -> hydro pneumatyczne lub zwykłe. Oby się dobrze sprawowała :hi:.

Niestety minusem aut francuskich i innych marek o mniejszym prestiżu niż Audi, BMW, Mercedes, Lexus itp. itd. jest to, że bardzo szybko tracą na wartości... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tracą ale jak wyżej już było wspomniane jak kupuje się a4 na wypasie za 230tys to po 4 latach chodzi już za 70 tys wiec utrata jest tez ogromna, autem zamierzam jeździć 6 lat wiec już tak nie będzie taniec, dla obawiających się usterek w citroenie co roku można dokupić gw na rok i więcej za ok 3200zl , wiec na upartego i te 10 lat możemy przedłużać gw, z reszta 3 gen jest inna od poprzednich gdyż poszli w nim technologie i inne wykończenie wnętrza , jest to 1szy citroen którego zaakceptowałem.

bardziej niemiecki od niemca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz zadowolony zwlaszcza z komfortu.

Przy dluzszym postoju auto zrzucaj na glebe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy mówi o prestiżu, ok audi bmw marka troszkę lepsza niż citroen ale na prestiż to patrzyłem mając 18-24 lat a nie prawie 30 gdzie bardziej zależny mi na wyposażeniu bądź tez roczniku aniżeli na prestiżu pod sąsiada oknem , no i żeby za parę lat dziecku było wygodnie na Polskich dziurach :) , nawiązując do spadku ceny wyjściowy model exclusive kosztuje ok 138tys + dodatki drobne , teraz prawie full opcje z roku 2008 można kupić za ok 40tys , utrata jest spora ale dla osoby która zmienia auta co parę lat , ja zamierzam nim pojeździć trochę dłużej wiec dla mnie priorytetem było auto w tym wypadku nowe aby wyeliminować ew usterki , które na pewno będą , nie ma się co oszukiwać teraźniejsza technologia jest awaryjna nie to co 20 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy mówi o prestiżu, ok audi bmw marka troszkę lepsza niż citroen ale na prestiż to patrzyłem mając 18-24 lat a nie prawie 30 gdzie bardziej zależny mi na wyposażeniu bądź tez roczniku aniżeli na prestiżu pod sąsiada oknem , no i żeby za parę lat dziecku było wygodnie na Polskich dziurach :) , nawiązując do spadku ceny wyjściowy model exclusive kosztuje ok 138tys + dodatki drobne , teraz prawie full opcje z roku 2008 można kupić za ok 40tys , utrata jest spora ale dla osoby która zmienia auta co parę lat , ja zamierzam nim pojeździć trochę dłużej wiec dla mnie priorytetem było auto w tym wypadku nowe aby wyeliminować ew usterki , które na pewno będą , nie ma się co oszukiwać teraźniejsza technologia jest awaryjna nie to co 20 lat temu

:oklasky: i to jest niestety prawda bo zamiast dopracować i skupić się na tym co dopiero wymyślili idą dalej i wymyślają ciągle coś nowego przez co materiały są coraz mniej trwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dziadek jechał taka C5 przede mną, autko naprawde robi dobre wrażenie, bardziej jednak podoba mi się sedan :kox: Gratulacje zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sedan jest beznadziejny a kombi naprawde ładne.

beznadziejny dla Ciebie, mnie się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie handlowiec też lata taką c5-ką trasy Polska-Dania i jak narazie bezawaryjnie. Auto z 2012, białe i podstawowa wersja to tak średnio mi się widzi. Za to Ty rav85 wybrałeś bardzo fajną opcję:kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dobrze służy :thumbup1: nie ma co się bawić w sentymenty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jako auto zastępcze miałem najnowsza mazdę 3 z przebiegiem 4tys i muszę powiedzieć ze C5 wykończony jest lepiej , spasowanie, jakość plastików, czy trzeszczenie , porownujac a4 b6 ktore ma juz 12 lat a mazdę 3 nowa wygrywa audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...