Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dzwine pojwienie sie błedów?


JONNYxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

mam mały problem iz, jak jade autem tak kolo 180km/h chwilke dluzej to wyskakuje mi na liczniku ABS i ESP wiecie co to moze byc?:whistling: i jak go zgasze w czasie jazdy i wlacze od nowa to nie ma juz tego. chyba ze znów przekrocze dluzej 180km/h:facepalm: czekam na wasza pomoc:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

mam mały problem iz, jak jade autem tak kolo 180km/h chwilke dluzej to wyskakuje mi na liczniku ABS i ESP wiecie co to moze byc?:whistling: i jak go zgasze w czasie jazdy i wlacze od nowa to nie ma juz tego. chyba ze znów przekrocze dluzej 180km/h:facepalm: czekam na wasza pomoc:hi:

Ya pyerdole :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Podłącz przede wszystkim vaga i sprawdź błędy. Ty kamikadze jesteś z tym gaszeniem w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zaraz kamikadze ja też tak robię (tylko dzisiaj 2x), najważniejsze aby była prosta i by nie trzeba było hamować. A problem leży w którymś z czujników abs (coś nie łączy lub nieodpowiedni odstęp od koronki) i u mnie pojawia się po ok 120-150km/h, przy łagodnym hamowaniu z większych prędkości na suchym asfalcie również włącza się abs choć nie powinien tak samo jest podczas dohamowywania przed zatrzymaniem. Na vagu żadnych błędów, nie wiem czy w 1z powinien się vag łączyć z 03 ABS bo u mnie się nie łączy a nie ma czasu tak na ślepo przy każdym kole grzebać:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koronki na przegubach do czyszczenia i sprawdzenia

oraz odległosci czujników od koronek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...