Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ułamana klamka od schowka przód


grampp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zdarzyła się akcja i za mocno uchwyciłem klamke od schowka po stronie pasażera.. ułamał się ten plastik który otwierał schowek i teraz mam następujący dylemat: czy trzeba zmienić CAŁY schowek, czy da się jakoś wyciągnąć ten cały mechanizm wraz z klamką/dokupić/wymienić tylko to? Bo na klej to to się nie da :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zdarzyła się akcja i za mocno uchwyciłem klamke od schowka po stronie pasażera.. ułamał się ten plastik który otwierał schowek i teraz mam następujący dylemat: czy trzeba zmienić CAŁY schowek, czy da się jakoś wyciągnąć ten cały mechanizm wraz z klamką/dokupić/wymienić tylko to? Bo na klej to to się nie da :decayed:

otwierasz drzwi pasażera,zdejmujesz osłone tą z boku,otwierasz od srodka schowek,teraz po drugiej stronie klapki masz śrubke z boku ,odkręcasz ją, wyjmujesz stara klamke kupujesz to ZAMEK SCHOWKA KLAMKA SCHOWKA AUDI A4 B6 B7 (3209298960) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. monujesz w odwrotnej kolejności i po sprawie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zawsze lepiej niż szukać całego schowka.. :) dzięki za porade kolego trzeba będzie zamówić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. ja potrzebuje razem z mechanizmem niestety bo on został ułamany.. mogę jedynie otwierać schowek wsadzając tam klucz od stacyjki i przesuwając w bok.. jednak schowek musi być także trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. ja potrzebuje razem z mechanizmem niestety bo on został ułamany.. mogę jedynie otwierać schowek wsadzając tam klucz od stacyjki i przesuwając w bok.. jednak schowek musi być także trudno

Jak masz gdzieś serwis koło siebie to zapytaj u nich ,jak szukałem do siebie to cena w serwisie w granicach 110 zł,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skleiłem ten "języczek" dodatkowo wzmocniłem blaszką i działa ponad rok

3152544986_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten cały mechanizm, został w schowku razem z tym języczkiem, została tylko sama ułamana klamka.. a ten języczek gdzieś siedzi w mechaniźmie. Tak myślałem czy by to nei podkleić bo aktualnie siedze w Holandii i nie mam warunków. Zobacze co da sie zrobić, ostatecznie zamówie mechanizm i wymienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie jest ta śrubka żeby wyjąć mechanizm wraz z klamką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cacy dzięki za pomoc, śrubka odkręcona widzę, że nie tylko ja miałem ten problem.. teraz jest tylko jedno ale, śrubka odkręcona tylko ten cały mechanizm jest w środku i za cholerę nie chce się ruszyć, boje się, że przy wyciągnięciu siłą - całe to ustrojstwo się połamie, ktoś ma jakiś pomysł co gdzie wcisnąć żeby wyszło? chciałem kupić nowy i zamienić ale jak to wymienie jak stare nie chce wyjść :D

a tu fota sytuacyjna:

DSC_0160.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty już tą klamkę wyrwałeś na siłe:kwasny: powinna wyjść poruszaj trochę i wyjdzie chjyba że ktoś to przykleił ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak pociągnełem by otworzyć schowek to właśnie w taki sposób zastałem klamke i mechanizm, zdziwiłem się bo myślałem że to na spokojnie po odkręceniu śrubki wyskoczy a tu trzyma sie tak samo jak ze śrubką.. wydaje mi się, że poprzedni właściciel to w jakiś sposób podkleił (chodź nie widać śladu żadnego kleju)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam klamkę jakbyś chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skleiłem ten "języczek" dodatkowo wzmocniłem blaszką i działa ponad rok

a masz jakiś sposób na wyjecie tego bolca żeby całość rozebrać do sklejenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skleiłem ten "języczek" dodatkowo wzmocniłem blaszką i działa ponad rok

a masz jakiś sposób na wyjecie tego bolca żeby całość rozebrać do sklejenia ?

Przecież to żaden problem, wcisnąć lub puknąć i wyjdzie.

Da się ją rozebrać na części pierwsze

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...