Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z domykaniem szyb z kluczyka


danekk7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zauważyłem u siebie mały problem.

Ostatnio potrzebowałem wypiąć akumulator. Po ponownym podłączeniu, zaprogramowałem szyby i domykały jak i otwierały się one z kluczyka bez najmniejszego problemu. Po ok 3 dniach zauważyłem, że nie da ich się już domknąć przy pomocy kluczyka, po prostu wiszą w pozycji w jakiej je zostawiłem. Ani domknąć ani bardziej otworzyć nie wchodzi w grę. Po ponownym odpięciu i podpięciu aku wszystko wraca do normy. Jaka może być tego przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest tak że domykanie nie pamięta ustawień w tym celu musisz "nauczyć system". Otwiersz do końca a nstępnie zamykasz okna przy pomocy przycisków w drzwiach czynnoś powtarzasz 3 razy i będzie ok. Ja miałem podobnie jak ty - czasmi nie działało mi ale po "nauce systemu" zawsze wracało do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że tak robiłem. "uczyłem" i efekt ten sam, spróbuje jeszcze raz, może pójdzie :)

---------- Post dopisany 05-05-2013 at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 16:24 ----------

Na nowo zaprogramowałem szyby po odpięciu aku i problem wyskoczył po ok 5 dniach tj. przez 5 dni było wszystko ładnie i elegancko a później przestało łapać. Ktoś wie może o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...