Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8 ADR] Łańcuch rozrządu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaziu_Wichura, cena może oscylować w granicach 400zł, tak jak już napisano...

Tu cena z ETKI w EUR :

okkoin6.jpg

W interCarsie widzę :

łańcuch rozrządu SWAG - 105zł

uszczelka napinacza łańucha rozrządu Elring - 30 zł

No i oczywiście napinacze dla paska.

Opublikowano
Kaziu_Wichura, cena może oscylować w granicach 400zł, tak jak już napisano...

Tu cena z ETKI w EUR :

Obrazek

ooo dzięki. Trochę spadł mi kamień z serca!

I tak czeka mnie nie mały wydatek: 100 zł łańcuch + 400 zł napinacz + 200 zł robocizna = 700 zł jak nic. Ehhhh posiadanie samochodu w tym kraju nie jest jednak takie łatwe... .

Opublikowano

Witam. Dowiadywałem sie o ten łańcuch w lublinie w serwise Audi Danelczyk. Nie mozliwe żeby kosztował 300 Euro. Kosztuje około 435 złtych

Opublikowano
Witam. Dowiadywałem sie o ten łańcuch w lublinie w serwise Audi Danelczyk. Nie mozliwe żeby kosztował 300 Euro. Kosztuje około 435 złtych

łancuch kosztuje mniej.. jakieś 100 zł

Te 400 to za napinacz do łańcucha

:cool:

Opublikowano

Przepraszam pomyliłem się napinacz tyle kosztuje. a Łańcóch w serwisie oryginał 224

Opublikowano

110 zł dałem za łańcuch i 485 zł za napinacz,jakby ktoś pytał :mrgreen: Będą na środę.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

zauważ że ADR ma 20V,a więc co za tym idzie muszą być dwa wałki rozrządu-to czym jest napędzany ten drugi wałek-właśnie tym łańcuchem.

Nie muszą być dwa. Ilość wałków rozrządu nie zależy wprost od ilości zaworów ;)

Opublikowano

Polecam lekturę http://www.a4-klub.iq.pl/smf/index.php/topic,11405.0.html . Przerobiłam ten problem na własnej skórze i wtedy ja korzystałam z Waszych porad. Mam nadzieję że ten link przyda się teraz innym. Wiem tylko, ze wymiana napinacza i łańcucha zakończyła wszystkie dziwne "stukania" z tylnej części silnika (na wolnych obrotach auto chodziło jak diesel). Koszt był straszny ze względu na fakt, że ten cholerny napinacz był elektroniczny. Ale było warto.

Opublikowano

Z tej elektroniki w tym napinaczu to jest tylko elektryczny zaworek sterujący przepływem oleju. ;) Od niego zależy przestawienie faz rozrządu bo od 1998 r. silniki te miały zmienne fazy rozrządu.

I niestety za tę przyjemność płaci się tyle kasiorki. :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.