Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

włącznik świateł b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Szanownych kolegów i koleżanki !! Mam strasznie porysowany włącznik świateł w moim audi (podobno norma) . Przymierzam się do wymiany tegoż elementu , pytanie do zacnego grona jest takie: czy są włączniki podświetlane i czy też są wersje bez podświetlenia? . Ja mam akurat podświetlany i przy zakupie nie chciałbym wtopić (co akurat zrobiłem podczas zakupu uchwytu do napoju , kupiłem niepodświetlany:facepalm:).Na allegro są włączniki nowe w niezłych cenach , ok 100zł co nie ukrywam bardzo by mi pasowało:thumbup1:. Czy też uniknąć rozczarowań i od razu zamawiać w serwisie , może ktoś się orientuje ile takowy ori kosztuje?

Opublikowano

włączniki są tylko podświetlane ale jest kilka rodzajów - szukaj po numerach, możesz też kupić szablon do regeneracji i sobie odmalować na nowo :wink:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Mój wygląda z przodu tak NOWY WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ AUDI A4 B6 B7 01-08 MALYSZ (3175467315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i taki też chciałem kupić , rozumiem że musze wyciągnąć stary , sprawdzić numer i jak się będzie zgadzał z tym na zamienniku to mogę kupować i go zakładać , żadne niespodzianki mnie nie czekają?

Opublikowano

nie kupuj zamiennika...

napisz do kolegi SIEMIAN :decayed: teraz jest we włoszech wiec odpisze za 4 dni :wink:

i kup od niego włacznik od modelu b7 przełozysz 1 pin i będzie w stanie idealnym na lata albo od b6 tez w stanie idealnyh i zakoduj sobie tryb skandynawski na auto włączanie się swiateł i nie będziesz już nigdy go dotykał :wink:

Opublikowano

ta cena co podana jest na aukcji, tyle samo kosztuje w serwis-ach vw/skody/audi

wiec chyba lepiej kupi w serwisie niz na allegro

Opublikowano
  • Autor

Muszę sprawdzić w serwisie, na allegro ori w dobrym stanie chodzą po 200zł :shock3:

Opublikowano

w ASO to ~ 400 dlatego używki po ~200

Opublikowano

co ty gadasz ze 400 jak ostatnio byłem i sie pytałem

włacznik swiateł 119zł

przycisk regulacji szyb 115zł

Opublikowano
co ty gadasz ze 400 jak ostatnio byłem i sie pytałem

włacznik swiateł 119zł

przycisk regulacji szyb 115zł

włącznik świateł nr.8E0941531A5PR 407,67 zł

Opublikowano

chyba u ciebie

Opublikowano

:facepalm: nie no ori nówka 119 zeta a używki po 200:polew:

dawaj nówkę ori za 119 z literką A wezmę kilka sztuk:naughty:

Opublikowano
chyba u ciebie

to idz spytaj jeszcze raz bo to nierealne:whistling:

Opublikowano

ok spytam się jeszcze raz, dam wam znać.

Jeżeli będzie błąd po mojej stronie to przepraszam;)

Opublikowano

119zł za nowy ori włącznik...nierealne! Sam kilka miesięcy temu szukałem i jak dzwoniłem do ASO to mi powiedzieli ponad 400zł, zresztą po nr możesz sprawdzić u Gajosa. Kupiłem właśnie taki zamiennik jaki wrzuciłeś w linku z Allegro i jak na razie nie mam z nim żadnego problemu, działa jak należy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.