Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o sprawdzenie kompletu logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czyli termostat wytrzymal rok ... nice. Wszystkie logi do śmieci ? Auto przegonione przed logami ...

Opublikowano
Zimny silnik jak na logi... :hi:

85' to za malo :facepalm: ?

Vip, przeplywka wylaczona programowo?

Opublikowano
  • Autor

Nic nei wyłączałem, czysta seria ;/

Opublikowano

To cos podpada mi jej pomiar.

Takich fachowcow jak ww tutaj Krzysztof to nie sluchaj, tylko poczekaj, az ktoś kto sie tym zajmuje na codzień oceni :wink:

Opublikowano

Zimny silnik jak na logi... :hi:

85' to za malo :facepalm: ?

Vip, przeplywka wylaczona programowo?

Nie jest najgorzej, ale mogło by byc lepiej.

Na wolnych obrotach ma ledwo 70-74 stopnie.

U mnie climatronik trzyma 90-92...

PS. Daniel, ja wypowiadam sie tu na forum nie jako fachowiec, tylko jako uzytkownik TDI.

I napisałem to co widze, o temperaturze silnika.

A Ty jesli uwazasz sie za fachowca, to poradz koledze wiecej.

Opublikowano

Jak dla mnie wszystko ok, turbo wstaje dobrze, trzyma cisnienie, wtryski maja dobre korekcje, jedynie ta przeplywka zadaje od razu wysoko, to juz musi ocenic ktos bardziej w temacie.

Co do temperatury, jesli faktycznie te 70' bylo po ostudzeniu a nie przed jazda czyli na niepelnym zagrzaniu to warto sie termostatowi przyjrzec, bo te 85' przy logach jest ok.

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

Kat wtrysku mozna by lekko skorygowac na 49-51 ale to juz kosmetyka :wink:

Opublikowano
  • Autor

Przyjechałem po butowaniu, poszedłem do domu, zjadłem, poszedłem do auta odpaliłem i robiłem statyczne i bs, potem but i dynamiczne.

Opublikowano

sprawdz vagiem temp podczas normalnej jazdy i bedzie jasne :wink:

Opublikowano

przepływka od 3500 obr zaczyna ciac dawke jesli dawno nie wymieniałes filtra powietrza to wymien i powtórz logi tak pozatym to wszystko jest ok .

Opublikowano
  • Autor

Przed zimą był wymieniany, za 2000 mam filtry to będzie new ;)

Opublikowano

Jedz na program, niech wylaczaa przeplywke i po temacie :wink:

Opublikowano

Przeplywomierz delikatnie tnie dawke , wymien filtr powietrza i sprawdz jak mocno jest zasyfiony kolektor dolotowy .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Przeplywomierz delikatnie tnie dawke , wymien filtr powietrza i sprawdz jak mocno jest zasyfiony kolektor dolotowy .

Filtr będzie w przeciągu miesiąca, w kolektorze dolotowym był syf że hej. Jakie grupy zlogować żeby sprawdzić czy coś to dało ?

Opublikowano
Przeplywomierz delikatnie tnie dawke , wymien filtr powietrza i sprawdz jak mocno jest zasyfiony kolektor dolotowy .

Filtr będzie w przeciągu miesiąca, w kolektorze dolotowym był syf że hej. Jakie grupy zlogować żeby sprawdzić czy coś to dało ?

Najlepiej komplet dynamicznych

Opublikowano

jest ok . zrób jeszcze logi stayczne z bloku 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.