Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krytias

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krytias

  1. Jestem aktualnie po wymianie rozrządu i wszystkiego co należy przy tym zrobić. Naprawa wykonana perfekcyjnie u kolegi @Horneth z naszego forum A4. Krzysztof jest bardzo sympatycznym człowiekiem oraz wspaniałym mechanikiem. Ma bardzo duże doświadczenie w samochodach z grupy VAG. Sam jeździ również Audi. Bardzo polecam tego mechanika w Katowicach. https://a4-klub.pl/profile/59692-horneth/
  2. Krytias odpowiedział(a) na Krytias temat w Audi A4 B5
    Dziękuję za podpowiedz, ale to nie pomogło. Obszycie ze skory zabiera potrzebny luz.. Myślę żeby troszkę oszlifowawszy , miejsca kontaktu poduszki z kierownica.
  3. Krytias odpowiedział(a) na bruski16 temat w Audi A4 B5
    Za jasny kolor obszycia kierownicy do ciemnego koloru poduszki powietrznej
  4. Krytias opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Kierownica na nowo obszyta skorą. Jedno zdjęcie pokazuje starą nie obszytą kierownice, ale powycieraną w paru miejscach. Natomiast na drugim jest już obszyta kierownica. Według mnie został dobrany zły kolor. Sprzedający (wykonawca) uważa ze kolor pasuje gdyż jest dobierany do spodu kierownicy, a nie do góry czyli poduszki powietrznej. Następna sprawa ze poduszka powietrzna jest tak mocno spasowana z kierownica ze praktycznie nie można użyć sygnału. Sprzedający uważa ze się dotrze... czy rzeczywiście? Dla potomnych, aby uważać na takie rzeczy...
  5. I co kolego cabanmat... nie lepiej bylo podjechac do Radomia...
  6. A co korygowali, bo kąt poczatku wtrysku dalej jest do poprawki. Ostatecznie moze byc. Ale do ksiazkowego to mu jeszcze troszke brakuje. A powinien być 49-54
  7. Tak jest dobrze, to nie sa stopnie Celsjusza w Tdi Timing. W grupie 000 poz.9 ... Wartosc wymagana 91 do 201, to jest to co wyswietla sie w Tdi Timing Mozna załozyc ze... 130... to okolo 40 stopni Celsjusza 160... to okolo 70 stopni Celsjusza Temperature paliwa w Celsjuszu najlepiej sprawdzic w MB, grupa 007 pierwsza pozycja.
  8. Wymien tylko łozysko...
  9. Co 12 tys. albo raz w roku
  10. W Polsce chyba raczej jest ten olej (Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40) nieosiagalny. Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40; 5 Liter - vollsynthetisches Leichtlaufmotoröl
  11. Rozumiem, no to w DE bedzie kosztował mniej wiecej tyle co w linku. Liqui Moly 2050 Synthoil Energy 0W-40 Motor Oil - 5 Liter : Amazon.com : Automotive Czyli około 50 - 60 euro. Albo tu... LIQUI MOLY Synthoil Energy 0W-40 (5 l) Auto-Motoröl: Motoröl Preisvergleich - Preise bei idealo.de Informacyjnie, wysyłka do PL (DPD) kosztuje okolo 23 euro. Czyli wszystko razem około 80 euro tj. 340 zł.
  12. A 5L nie moze byc...? Bo to chyba o ten olej chodzi...? Synthoil Energy 0W-40 5L
  13. Dziekuje bardzo za ten link. Faktycznie b.dobra cena. Byłem w ASO i pytałem o cene... i tak jak podejrzewalem cena jest kosmiczna. Tak wiec nowy kosztuje na okragło 1300 zł. A na wymiane 650 zł. Gwarancja na 2 lata. Moze komus sie przyda ta wiadomiosc.
  14. Krytias odpowiedział(a) na GTI07 temat w 1.9TDI
    Zycze szerokosci....
  15. Dzieki Grzegorz. Mam do wybory albo te nowe z linkow powyzej, albo taki (link) uzywany. Jest niedaleko ode mnie wiec moge w przyszłym tygodniu (auto bedzie juz w domu) podjechac. W ASO nie pytalem, ale z gory zakładam ze cena bedzie tam delikatnie mowiac wygórowana. Audi,A4 B5FL:Przepływomierz (1.9 tdi 99 r 5 pinów) (3317863116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. Ktory z podanych przepływomierzy jest prawidłowy...? Sprzedajacy podaje ze oba sa do AFN. Sprawdzic nie moge gdyz auto jest obecnie za granicą. Oraz czy koledzy uwazaja ze opłaca sie to kupic...? Czy lepiej cos uzywanego w dobrym stanie z gwarancja. PRZEPŁYWOMIERZ AUDI A4 A6 1.9 TDI 0281002216 SKV ! (3314432568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. PRZEPŁYWOMIERZ AUDI A4 A6 1.9 TDI 0281002217 NOWY (3314432827) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. Krytias odpowiedział(a) na GTI07 temat w 1.9TDI
    O ile dobrze pamietam, to kolega ciahciah jezdzi bardzo ostro. A jednak pisze zeby "raczej" nie jezdzic powyzej 4 tys. Wiec jak to jest dokładnie?
  18. Jestes pewny tego co piszesz...? Osobiscie nigdy u nich nie kupowałem oleju, ale to jedna z najwiekszych firm na Slasku... Pozdrawiam
  19. Droga Joanno... najwyzszy czas zmienic te zasade... to było dobre w PRL. Obecnie jestesmy w EU... a to znaczy ze warsztat musi podchodzic do kierowcy rozumujac "klient to nasz Pan" A nie odwrotnie. Jest bardzo duzy wybór warsztatow samochodowych. I to Ty dyktujesz warunki. A jesli sie komus nie podoba, to dziekujesz i obracasz sie na swoich szpilkach i idziesz do innego warsztatu. A po zatem swietnie ze trafiłas tu na to forum... trzymaj sie tego, a koledzy doradza Ci jak beda mogli najlepiej. Najlepszy przyklad, adres, ktory otrzymalas dobrego warsztatu. Pozdrawiam
  20. Krytias odpowiedział(a) na Prz3m0_ temat w 1.9TDI
    No super... uff no to fajna zabawa. Dziekuje kolego Sztomel za fachową porade. Miłego dnia. Pozdrawiam
  21. Krytias odpowiedział(a) na Prz3m0_ temat w 1.9TDI
    Sorry ze zapytam w tym wątku. Bez zakładania nowego, ale ten sam temat tzn. błąd 17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground P1144 - 35-10 - - - Intermittent Wiec jeśli da się skasować ten błąd i po jakimś czasie wyrzuca go ponownie. To co może być powodem? Jako info dodam ze dzieje się to od czasu do czasu (nie zawsze) i tylko po przekroczeniu 3 tys. obrotów czyli 140 km/h Czuć w 1 sekundzie delikatny brak mocy i po tym wszystko wraca do normy. Ale błąd już jest. Dzieki za odpowiedz.
  22. Krytias odpowiedział(a) na GTI07 temat w 1.9TDI
    Nono... niezle go kolega podciaga jak na TDI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.