Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problem chyba z komputerem?????


marcing

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio odpalilem moja A4 1.6 95r i cos mi sie zrypalo, bo czujnik temp wody odrazu polecial na 120 i zaswiecila sie kontrolka wody, obrotomierz pokazuje ze jest 2000 tys obr a silnik chodzi normalnie, licznik pokazuje mi ze jade 120 jak jade ok 60km/h i na wyswietlaczu pisze miles DEF!!!! co to moze byc i co ztym zrobic prosze o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem do naprawienia (nie jestem pewien czy zawsze), vag-comem to nie sądzę, że cokolwiek da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim wypadku wystarczy podmiana licznika immo jest w puszce obok więc nie ma problemu. Ogólnie możesz jeszcze podjechać do jakiegoś elektryka żeby CI wrzucił nowy wsad do licznika powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wsad?? sory ze tak pytam ale nie znam sie za bardzo, czyli jest jeszcze jakas szansa naprawy?[br]Dopisany: 13 Lipiec 2008, 15:06 _________________________________________________ile to moze kosztowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsad = tak jakby postawienie od nowa oprogramowania licznika. Nie mam pojęcia jak u Ciebie ale około 100-150 pl w tej cenie kupisz już licznik możesz się odrazu pokusić o wersje z fisem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj u elektryka podpiol mnie pod vag i wogole nie poloczyl sie z licznikiem, czyli jest on zepsuty na amen.... on mi powiedzial ze licznik mozna wymienic na uzywany, ale i tak on to musi zrobic bo immobilajzer jest w liczniku i musi go zestroic???? co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mu ze g.... prawda a na dowód w twoim roczniku '95 wyjmij go i odpal auto zobaczysz co będzie , auto na pewno nie zgaśnie. Jak jest uwalony licznik to dobry elektryk wyjmuje go i wgrywa ręcznie nowa pamięć no a ten poszedł na łatwiznę. Wystarczy że kupisz nowy licznik i założysz do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mu ze g.... prawda a na dowód w twoim roczniku '95 wyjmij go i odpal auto zobaczysz co będzie , auto na pewno nie zgaśnie. Jak jest uwalony licznik to dobry elektryk wyjmuje go i wgrywa ręcznie nowa pamięć no a ten poszedł na łatwiznę. Wystarczy że kupisz nowy licznik i założysz do auta.

100% true.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 18:24 _________________________________________________a jak bede go wymienial to trzeba odlaczyc akumulator??, wiec wystarczy stary wyciagnac odczepic chinche i podlaczyc nowy i juz? :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...