Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nowa mapa do małej NAVI?


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pojawila sie nowa mapa do malej navi miedzy zegarami: Czech Republic - Poland + Major Roads of Europe 2008/2009 Blaupunkt Travelpilot DX , dzisiaj bede ją mial w celach testowych to sprawdze co i jak, ale szczerze powiedziawszy to nie slyszalem nic o tym ze ma sie pojawic, wiec nie wiem czy to nie jakis FAKE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest to fake, dziala, pisza ze dodane 200 000 km ale chyba trzeba sporo pojezdzic zeby dostrzec roznice miedzy ta a poprzednia wersja...[br]Dopisany: 13 Lipiec 2008, 17:37 _________________________________________________oczywiscie na PW chetnie podziele sie "informacjami" o nowej wersji navi... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że są nowe mapki do navi. Wypróbowałem i podziwiam pokrycie. Bynajmniej w mojej małej miejscowości nie było nazw ulic a teraz jest wszystko.

Pozostałe kraje też posiadam ale nie wypróbowałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git, bo mialem ostatnio problem z dojazdem do malej uliczki na sadybie. Moze ja dodali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czy w tej mapce jest rzeczywiście dodane MAJOR ROADS OF WESTERN EUROPE ???

bo mam najnowszą mapę na Polskę + Czechy + Słowacja na 2008/2009 i jakoś nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie piszecie że macie płytki do nawigacji polska czechy 2008/2009 czy mógłby któryś z was zrobić kopie i sprawdzić czy będzie chodziła w navi u was. Ja właśnie poszukuje płytki do navi BNS4.2 do audi B7 2005r navi kolorowa między zegarami. Więc jakby to dziłało to przeciesz małymi kosztami można by sie podzielić czekam na jakąkolwiek informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego - nie te forum... tu się o piratach nie pisze... poszukaj na allegro lub torrentach

wszystko działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legalnie możesz kupić na allegro... nielegalnie też znajdziesz

a instrukcja raczej nie potrzebna - może bardziej przydałaby się zmiana języka jeśli masz problemy z niemieckim - jest to możliwe VAGiem (u Ciebie kabel VAG CAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mape :hi:

Jeśli chodzi o instrukcje to mam po niemiecku, w aucie ustawiłem sobie j . angielski jest ok, ale tak dla siebie chciałem sobie przeczytać co ta nawigacja potrafi, jeśli ktos może mi podesłać tłumaczenie z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...