Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byli, auto widzieli, ale własciciela nie trafili

10672174_691029810966859_650636676727730

Opublikowano
  • Autor

za to widzę w tle moją polerującą ranty :P ja też nie raz podchodziłem obok twej furmanki ale nie widziałem Cie ;)

Opublikowano

my to poszlismy z piotrkiem od zielonej A4 na kebaba, chyba ze 2h nam to zajeło :lol:

Opublikowano
  • Autor

byłeś może w zielonej koszulce z napisem illest?

Opublikowano

tak i z foto w reku :wink:

Opublikowano
  • Autor

spoko, może jeszcze kiedyś będzie okazja by zamienić słowo ;)


15105404122_2f82cc2bfa_b.jpg

15082767636_9d1a244ef5_b.jpg

14919072859_1e4ffd04dc_b.jpg

Opublikowano

:hi: Ładna sztuka :wink: Szkoda ze w Radzyniu się jej dokładnie nie przyjrzałem :(

Opublikowano

Powiedz mi jest szansa dostać Podobne Aluski z Czernym środkiem używane? I w jakiej mniej więcej cenie?

Opublikowano
  • Autor

15 czy 16 jeszcze dostaniesz, są jakieś na allegro ;) z 17 już ciężko. Na tablicy ktoś sprzedawał za 2800 tylko rozstaw beemkowy.


Pany doradźcie coś ;) Na przyszły sezon zamierzam pomalować felgi. I tu zaczyna się problem, bo nie mogę zdecydować się na kolor :/ pomysły są różne, ale nie wiem czy dany kolor będzie pasował. Zrobiłem na szybko w PS'ie przeróbki tak poglądowo bez bawienia się w detale:

1) turkus:
15003219408_b95571159f_c.jpg

2) złoto:

15166769436_04ed018e06_c.jpg

3) mięta:

15003127360_eef1b597ec_c.jpg

4) czerwień:

15189421222_f42de2aa14_c.jpg

które najlepsze? Czy zostawić oryginalne malowanie?

Edytowane przez Dżordż

Opublikowano

Jak dla mnie oryginał zostaw luz zloto :decayed:

Opublikowano

tylko turkus

Opublikowano

Turkus robi robote :wink:

Opublikowano

Zloto najlepiej wygląda

Opublikowano

Gold:)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

SEZON 2015

Po długiej przerwie postanowiłem odświeżyć wątek. Na sezon auto odmłodnieje (mam nadzieję), troche rzeczy się wyrezało :wink: A więc do rzeczy:

-gwint przechodzi renowację, został wyczyszczony, przepolerowany, pokryty bezbarwnym, wpadły nowe wkłady amorów

af3c6151afdf6757gen.jpg

-wpadła gałka z mieszkiem z a4 b6 s-line

035024e83794ca8egen.jpg

-rozpórka górna z a6 c5

9720bee01072400cgen.jpg

-swap hebli z przodu na 288, zaciski w czerwień...

fdfcd09b49f73ea3gen.jpg

-obrysy lamp oklejone folią oracal pomarańczową, znaczek OOOO pomalowany w czarny mat

c96423954e5cf7f6gen.jpg

-boczki drzwi dostały nowy materiał - skórkę perforowaną

c61ed7cf8268e34cgen.jpg

Dodatkowo:

-felgi remotec zawiezione do renowacji, zostaną pomalowane na złoto a ranty wypolerowane. Dostaną emblematy porsche. Foty w przyszłym tygodniu, bo dopiero wtedy odbieram

-końcówki wydechu i kolektor AWX są w trakcie rezania... :wink:

-możliwe że w zderzak wpadną halogeny w niedalekiej przyszłości i błotniki polifotwe

-przewidziana korekta lakieru i polerka

Więcej zdjęć wkrótce....

Opublikowano

Fajnie wygląda z czarnym przodem.

Ciekawe czy będziesz z kolektora zadowolony, mi jego montaż pozwolił na urwanie 0,5 sekundy do setki, więc byłem zachwycony :)

Edytowane przez Armi

Opublikowano
  • Autor

Hehe zobaczymy jak bedzie u mnie ^^

Edytowane przez Dżordż

Opublikowano

widzę, że i u Ciebie wkłady lusterek się sypały :wink:

a jak kolego plany z konsolą 2 din? :)

Opublikowano
  • Autor

na razie prioprytetem są inne mody ;-) z czasem się zobaczy. bo warto było by też pomyśleć o klimie przed montażem 2din

Opublikowano

dokładnie :) nie wiem jaki kolorek alu wybrałeś ale ładnie wygląda ze złotem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.