Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4


moro99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mialem sie pochwalic swoja A4.

Tak wiec jest to standard jaki wyszedl z fabryki

(dzwiek nokia i -20mm zawieszenie)

Srodek tez fabrycznyTo co chce zmienic to kupic komplet dywanikow bo to co teraz jest to raczej hanba dla tego auta oraz chce obszyc skora kierownice. Generalnie wszystko to jest zaplanowane na przyszly miesiac

_________________________________________________

Kupilem Felgi do mojego Autka

Mam nadzieje ze jutro przyjda kapcie i wskocze juz na letnie :D

Ok zaczynam powolutku "tuning" i rozne mody

na Stage 1 poszlo zawieszenie MTS Technik -40/-40

W przyszlym tygodniu wrzuce foty jak to wyglada na aucie.

No i mam zawieche na aucie.

Roznica w wygladzie jest a w twardosci tez i to znaczna. Jest naprawde sporo twardziej niz na 1BE - nie spodziewalem sie ze bedzie az taka roznica :)

I kolejna zmiana stylistyczna :)

Tym razem dokupilem lamki DEPO dzielone a'la ori Valeo

efekt jak dla mnie bardzo dobry

zdjecia robione tel kom

i nawet ladnie swieca jak na H7 :) - porownania z starymi nie ma - planuje w przyszlosci wsadzic zenona w nie :)

Kolejny "MOD"

Kolejny mod :) "Wielka ściema"

Sie znaczy na szybki poszla folia 3/4

http://ciemneszyby.pl/ - koszt Avanta (5 szyb) - 400 pln [sedan chyba 300]

Oklejony :)

img5344n.jpg

img5343h.jpg

Dodalem jeszcze 2 zdjecia bo te robione aparatem wyszly zdecydowanie tak sobie

Te zrobilem telefonem na szybko i sa lepsze ale i tak nie oddaja jak autko wyglada naprawde - a wyglada duzo lepiej niz na zdjeciahc

img0173n.jpg

img0174a.jpg

Jako ze standardowe oswietlenie bylo niewystarczajace przy pomocy kolegi Goral.tz uzyskalem mod o nazwie doswietlenie bagaznika :)

bylo

dsc0213z.jpg

jest

dsc0214g.jpg

Wszystko zrobione taka listwa

dsc0206qe.jpg

Dodatkowo doswietlony zostal schowek pasazera zdjecia pozniej

20110331018z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych dywanikow to z takimi kupilem no i przetrzymaly troche bez wiekszych komplikacji ale ostatnio sie rwac zaczely.

Chce kupic nieoryginalne ale szyte na zamowienie granatowe z czerwonymi obwodkami i napisem Audi A4 (czerwone bo bedzie pasowalo do podswietlenia)

co do silniczka to naprawde jest super. jak dla mnie 150 KM to jest wystarczajaco na moje potrzeby (a nawet jest spory zapasik) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie fajny avant :decayed: niebeiskie wnetrze to bym przeżył ale welur w audi... ale każdy lubi co innego :good: pokaż aktualne fotki jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB Welurek spelnia swoje zadanie bo w lecie jest chlodny a w zimie cieplutki bez podgrzewania :)

Siedzialem w skorach w A6 i jakos tak niefajnie :) S4 ktore ma Suli - no tam mi tapicerka odpowiadala tez :) 50/50 :)

Aktualne foty sa identycze. nic nie zmienialem nie ma modow nawet felgi te same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to ja nie jestem za skórzaną tapicerką, bardziej mi odpowiadają zwykłe kubełki, takie jak ma chyba rafalekx :good: albo półskóra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - u mnie boczki są ze skóry a środek z alkantary. Faktycznie, znacznie przyjemniejsza w dotyku (zwłaszcza w zimie) niż skóra - i w lecie nie odparza. :kox:

Natomiast w zimie grzanie foteli przydaje się tak czy tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tylko, jesli ktos zazyczyl sobie w aucie skorke to dlaczego klimy nie brał... i na zime podgrzewane fotele tez by sie przydaly, ... miałem w posiadaniu skode octavie 1.9 110KM wersję L&K... była skóra, klimatronic i pogdgrzewane tyłki... śmigało się zaje*iscie... a do dziś dziwię się że audi nie zrobiła takiego wnętrza jak skoda L&K ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie moje wnetrze sie podoba ... Generalnie moim zdaniem strzal w Niebieskie jak i zielone wnetrze w wykonaniu audi byl to strzal w 10 :) Mam autko od sierpnia 2007 i musze powiedziec ze nadal mi sie bardzo podoba :)

no ale marzy mi sie S4 w Avancie :) - zasluga Sulego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielone jest gorsze od niebieskiego :tongue4:dlaczego masz bose i nie masz maskownic bose? :chytry: załóż sobie fajnie wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam maskownice wazne ze dobrze gra :D

znalazlem jeszcze foty po kompieli i woskowaniu :)

DSCF1778.jpg

DSCF1782.jpg[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 22:06_________________________________________________Jeszcze bez naklejek i ramek klubowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurcze boczne kierunki to byś mógł zmienic :decayed: mam 2 pomarańczowe to ci mogę sprzedac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza felungiem z pierwszej stronki wrzucilem jeszcze system cofania (niefabryczny) ale z bajerem :D

Z automatu sie otwiera i zamyka ekran LCD

IMG_0188.jpg

No i pukło mi 150tys (przebieg nie oryginalny napewno)

IMG_0195.jpg

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________No i mam nowe fele :D

IMG_0199.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...