Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh tu nie chodzi o potrzebe ale relingi w kombiku nadaja charakter ;p

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny Update :)

W pierwszym poscie oczywiscie :)

Opublikowano

Relingi nie były standartowym wyposażeniem, masz aby łatwiejsze mycie jak się nie podobają relingi, auto spoko,

na tył bym dał takie lampy

http://www.allegro.pl/item884522862_lampa_tylna_prawa_avant_audi_a4_99_00_lewa_orygina.html

dla klubowiczów 30zł upustu! ale to rzecz gustu czy chcesz takie lampy, ja tam zwolennikiem depo nie jestem,

trochę mam do czynienia z lampami i jakość ich jest nie porównywalna,

auto fajne :good:

Opublikowano

Jedna sztuka za 350?? Nawet po upuście cena mocno przesadzona :thumbdown:

Opublikowano

Jedna sztuka za 350?? Nawet po upuście cena mocno przesadzona :thumbdown:

nie wiem co miałes z czytania na polskim :tongue4: ale to cena za obie

Opublikowano

Zmylił mnie tytuł aucji "Lampa Tylna Prawa Avant"... dalej nie doczytałem :decayed: W takim układzie cena OK :cool1:

Opublikowano

tomasz13 komu TY chcesz dać na tył takie lampy?

skoro kolega moro99 takie właśnie ma :cool1: ma wymienić swoje na Twoje bo akurat chcesz je sprzedać :kwasny:

Opublikowano

tomasz13 komu TY chcesz dać na tył takie lampy?

skoro kolega moro99 takie właśnie ma :cool1: ma wymienić swoje na Twoje bo akurat chcesz je sprzedać :kwasny:

według mnie widzę na zdjęciu że ma lampy przed liftowe, a ja mam po liftowe

Opublikowano
  • Autor

one i tak sa identyczne wiec nie ma co robic awantur :)

Opublikowano

spoko loko tu nie chodzi o awanturę, ale jak są identyczne?? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

no a czym sie niby roznia ?

uklad ten sam zarowki tez - ksztalt tez ... wiec gdzie jest roznica ?

Opublikowano

przed liftem:

http://www.allegro.pl/item878521756_lampa_tylna_lewa_avant_kombi_audi_a4_1995_00.html

i po lifcie:

http://www.allegro.pl/item884522862_lampa_tylna_prawa_avant_audi_a4_99_00_lewa_orygina.html

wsteczny przejrzysty a różnica dosyć oczywista, ale to rzecz gustu czy się komuś podoba :rolleyes:

Opublikowano

Biały jest biały a nie dymiony a kolory czerownych plastików barzdiej żywe, daj mi chwile to znajstruje porównanwcze foto.

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie zadna roznica tak naprawde :D

Opublikowano

Na żywo jest różnica, plastiki mają jakby większą przejrzystość, uwierz mi, sam zmieniałem:

lampyk.jpg

Opublikowano
  • Autor

no roznica jest ale nie az tak wyrazna jak zmiana "sloikow" na "soczewki" - tutaj kazdy widzi ze lampki sa nowe a co do tylnich - niebardzo widac roznice (dla laika)

Opublikowano

Zgadzam się, ale ja robiłem auto dla siebie a nie dla laików którzy pewnie by nawet zmiany przednich lamp od razu nie wyłapali ;)

Tak czy inaczej powodzenia w dalszych modach :good:

PS. mamy takie same kółka i zawias podobnej wysokości :kox:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

kolka sa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 14:55_________________________________________________Update :)

Opublikowano

kolego moglbys mi podeslac namiary na scieme szybek?

Ilę Cię to kosztowało, czy po tych kilku miesiacach dalej jestes zadowolony z jakosci folii?

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

kolego moglbys mi podeslac namiary na scieme szybek?

Ilę Cię to kosztowało, czy po tych kilku miesiacach dalej jestes zadowolony z jakosci folii?

pozdrawiam

Co do kilku miesiecy to nie powiem bo wczoraj odebralem autko od "sciemniacza"

A co domiejsca to

http://ciemneszyby.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.