Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Gdy jest goraco skrzynia biegów głośno pracuje


audi36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .... Otórz mam problem , gdy jest ciepło dziwnie huczy jakby ze skrzyni biegów , po wcisnieciu pedała sprzegła ustaje , i puszczam znów jest ten odgłos. Byłem sprawdzic olej w skrzyni i jest ok. Co to moze byc? Pozdrawiam .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę po roczniku auta przypuszczalnie masz duży przebieg więc może najwyższy czas wymienić olej w skrzyni begów bo ten co masz już dawno stracił swoje właściwości nowy olej powinien załatwić sprawę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę po roczniku auta przypuszczalnie masz duży przebieg więc może najwyższy czas wymienić olej w skrzyni begów bo ten co masz już dawno stracił swoje właściwości nowy olej powinien załatwić sprawę :wink4:

moze juz lozyska sie odzywaja w skrzyni :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem po przejechaniu okolo 20 km kiedy wszystko sie zagrzeje przy okolo 2500obr slychac jak cos rzezi chyba to cos w skrzyni ale nie jestem pewny. Kiedy podnioslem przod samochodu wrzucilem bieg i ruszylem nic nie slychac

dziwna sprawa[br]Dopisany: 04 Sierpień 2008, 13:07 _________________________________________________

mam podobny problem po przejechaniu okolo 20 km kiedy wszystko sie zagrzeje przy okolo 2500obr slychac jak cos rzezi chyba to cos w skrzyni ale nie jestem pewny. Kiedy podnioslem przod samochodu wrzucilem bieg i ruszylem nic nie slychac

dziwna sprawa

Chyba jedyna rada to wymiana skrzyni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...