Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Sygnalizuje otwarte drzwi


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie :wink4:

Od wczoraj od czasu do czasu zapala mi się lampka sygnalizująca otwarte drzwi (od oświetlenia wnętrza), wszystko zamykałem po 10 razy razem z bagażnikiem i maską. Niby nie problem, bo światełko można wyłączyć, z tym że jak zamykam samochód, to czasem zaczyna wyć alarm, czasem nie. Czasem lampki zapalają się podczas jazdy. Czasami nie mogę zamknąć auta, bo pika tak jakby były otwarte drzwi, więc muszę z kluczyka - bez alarmu..

Elektryk ze mnie żaden więc pomóżcie wskazując od czego zacząć szukanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoras krancowka nie dziala jak powinna, sprawdz dobrze krancowke od maski, odlacz od niej przewod i zobacz czy będzie dzialo sie to samo, jezeli tak to musisz sprawdzic wszystkie krancowki w aucie czyli wszystkie drzwi po kolei i tylna klapę, najlepiej odłączając je. jezeli dalej beda problemy znaczy ze gdzies jest jakies zwarcie w instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoras krancowka nie dziala jak powinna, sprawdz dobrze krancowke od maski, odlacz od niej przewod i zobacz czy będzie dzialo sie to samo, jezeli tak to musisz sprawdzic wszystkie krancowki w aucie czyli wszystkie drzwi po kolei i tylna klapę, najlepiej odłączając je. jezeli dalej beda problemy znaczy ze gdzies jest jakies zwarcie w instalacji

Czyli czeka mnie odłączanie wszystkiego po kolei :mysli: No trudno, dzisiaj zacznę zabieg. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem tego jeszcze, wydaje mi się, że jak po mega burzach auto przeschło problemy ustąpiły, lukaszr zaglądał do tego samochodu i suma sumarum polecił mi elektryka, który siedzi w tych rzeczach.. Jeszcze u niego nie byłem bo jak mówię, narazie mam "spokój" i czasu nie za wiele, ale auto się zamyka, samo się nie otwiera, od czasu do czasu nie chowają się "cycki" po zamknięciu z pilota, ale mogę to przeżyć póki co.. Prawdopodobnie walnięta jest pompa od centralnego.. :kwasny:

A jeśli chodzi o krańcówki to tu jest gorzej bo znajdują się w zamkach.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...