Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszyst

A4 S-line TDI:140PS

Wyp.dodatkowe

RNS-E

Bi-xenon

Komputer pokl.

Pompowane fotele+ogrzewane

Sport.skorzana+multifunkcyjna kier.

Bluetooth

4xel.szyby

Sport.zawieszenie

Alu.17"

Pakiet oswietlenie

Foto chrom.lusterko

Czujnik deszczu

Pakiet chrom

6xair bag

Auto.ryglowane zamki

Zegarek sterowany falami radiowymi

Autko jest 100% bezwypadkowe.

d164e7f1ad37ac2cmed.jpg

4538f5891734034fmed.jpg

b1de7271279e6a27med.jpg

6454b50b0a46ed92med.jpg

9407cd62185a3304med.jpg

0996b2d7ad18fc12med.jpg

f8b2915514cc3079med.jpg

43fb01f6dee9c0f6med.jpg

6f90280ffdd4698dmed.jpg

37e04411434356ddmed.jpg

Opublikowano

wklej link strony ze zdjeciem

Opublikowano
  • Autor

a mozesz troche jasniej bo jestem w tym nowy

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: brawo super :good: pomysł na mody :mysli:

Opublikowano

daj fotki srodka,no i wstaw w wiekszm rozmiarze :)

Opublikowano
  • Autor

mysle o RNS-E i ciemnych szybach sorki za zdjecia nie wiem jak je powiekrzyc

Opublikowano

w fotosiku masz link na forum pełny i to skopiuj

Opublikowano

koniecznie spojlerek na tylna klape,kolega Mydło ma taki,wyglada :kox:

Opublikowano
  • Autor

Spojlerek pewnie ze tak :good:

Opublikowano

szogun555 w fotosiku jak klikniesz na zdjecie to masz na dole "Pobierz pozostałe kody" i tam właśnie masz wszystkie linki ktore Cię interesują, kopiujesz pozniej linka i problem z głowy :wink4:

A co do twojej B7mki to sliczny S-line, szybki przyciemnij tak jak mówisz, mały spojlerek, większa fela :evil:, mały virusik i będzie jeszcze większy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pablo GT wieksza fela juz nie!Mam obecnie 235/45/17" i zawias tylko nie wiem jaki chyba 20mm bo jest 1BE i jest strasznie twardo,zastanawiam sie dlaczego jest w brifie a4-s4 czy chodzi tylko o zawias :mysli:

Opublikowano

Pablo GT wieksza fela juz nie!Mam obecnie 235/45/17" i zawias tylko nie wiem jaki chyba 20mm bo jest 1BE i jest strasznie twardo,zastanawiam sie dlaczego jest w brifie a4-s4 czy chodzi tylko o zawias :mysli:

ja tez mam w brifie A4 w.w.S4,mi sie wydaje,ze to jest A4 z pakietem S4,a nie ori S-line.

ori S-line ma inny zderzak i wytloczony napis S-line na siedzeniach.

Opublikowano
ja tez mam w brifie A4 w.w.S4,mi sie wydaje,ze to jest A4 z pakietem S4,a nie ori S-line.

ori S-line ma inny zderzak i wytloczony napis S-line na siedzeniach.

S4 ma taki sam zderzak jak s-line, tylko grill inny

siedzenia mogą być dowolne, zależnie od tego kto co chciał :)

Opublikowano
  • Autor

Zgadzam sie z kolega pre_pl nie kazdy s-line ma wytloczone na fotelach i takze na kirownicy widac po ogloszeniach na mobile.

Opublikowano

Przemek nie mądruj sie :tongue4:

to dlaczemu(jak by zapytal Czesio)w brifie jest A4 w.w.S4,a nie A4 S-line :mysli:

Opublikowano

Przemek nie mądruj sie :tongue4:

a jeszcze trochę popiszę :wink4:

to dlaczemu(jak by zapytal Czesio)w brifie jest A4 w.w.S4,a nie A4 S-line :mysli

nie znam Czesia, ale na moje to wygląda na magiczne słowo wahlweise

Do sprawdzenia w domu w słowniku wahlweise

:guma::sarcastic:

Opublikowano

Do sprawdzenia w domu w słowniku wahlweise

:guma::sarcastic:

nie musze sprawdzac w slowniku,bo mam tlumaczenie brifu :wink4:

synonimem slowa wahlweise jest optional

do sprawdzenia w domowym slowniku optional

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy czy moj motor ma DPF-a :mysli:

Opublikowano

Autko :good: dawaj spoiler na klape. A co do tych S-line-ów to sam nie wiem jak to z nimi już jest ile sztuk widziałem to każdy miał co innego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.