Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne objawy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany takie pytanie. Dzisiaj odpaliłem samochód wycofałem a jak chciałem do przodu jechać to tak jakby się dusił samochód dopiero po przegazowaniu go do 6 tys obrotów z 2-3 razy dopiero jechał normalnie co to może być? dodam że to nie jest 1 raz

Opublikowano

Zobacz VAG, świece, przewody, filtry, przepływka, sonda, przepustnica jest tego dużo ciężko orzec :)Popatrz co Vag pokaże może samochód powie co mu jest :)

Opublikowano
  • Autor
Zobacz VAG, świece, przewody, filtry, przepływka, sonda, przepustnica jest tego dużo ciężko orzec :)Popatrz co Vag pokaże może samochód powie co mu jest :)

świece były wymieniane przepustnica czyszczona filtry wymieniane ale to się nie dzieje za każdym razem po odpaleniu... Raz na miesiąc jest takie coś. Przegazuje 2-3 razy i jest ok

Opublikowano

Podejrzewam że będzie ciężko coś orzec, a VAG coś mówi, a może coś z czujnikiem temperatury :)

Opublikowano

Może instalacja LPG coś miesza?

Opublikowano
  • Autor
Może instalacja LPG coś miesza?

ale to nie wina LPG. Przed LPG tak samo było

Opublikowano

może przepustnica się kończy :) albo źle adaptacja była zrobiona :)

Opublikowano

sprawdź wężyki odmy i samą odmę. Może się przytykać.

Opublikowano
  • Autor
może przepustnica się kończy :) albo źle adaptacja była zrobiona :)

przepustnica była czyszczona.. i jest dobrze zaadaptowana

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

sprawdź wężyki odmy i samą odmę. Może się przytykać.

odma była wymieniana przy rozrządzie ale sprawdzę... ale to nie są częste objawy że tak powiem....

Opublikowano

Jak nie dzieje się to często to ja bym się nie przejmował, możliwe że to jest od paliwa jakieś trefne się trafi i tyle :) Albo wilgotność jest duża i też może mieć takie coś. Jak VAG nic nie mówi, i nie ma żadnych problemów: typu z odpalaniem, z mocą, nie ubywa żadnych płynów, spalanie w normie to nie przejmuj się :) Tak myślę a jak coś zaczyna się kończyć to po pewnym czasie samo wyjdzie tylko aby nie w jakiejś dalekiej trasie :)

Opublikowano
  • Autor
Jak nie dzieje się to często to ja bym się nie przejmował, możliwe że to jest od paliwa jakieś trefne się trafi i tyle :) Albo wilgotność jest duża i też może mieć takie coś. Jak VAG nic nie mówi, i nie ma żadnych problemów: typu z odpalaniem, z mocą, nie ubywa żadnych płynów, spalanie w normie to nie przejmuj się :) Tak myślę a jak coś zaczyna się kończyć to po pewnym czasie samo wyjdzie tylko aby nie w jakiejś dalekiej trasie :)

albo dolać preparatu do czyszczenia wtrysków :wink:

Opublikowano

No ja osobiście nie jestem za tymi preparatami :) lepiej jak już coś to oddać wtryski do czyszczenia :] Będzie już efekt na lata :)

Opublikowano
  • Autor
No ja osobiście nie jestem za tymi preparatami :) lepiej jak już coś to oddać wtryski do czyszczenia :] Będzie już efekt na lata :)

albo i tak :wink:tylko pytanie jaki to koszt :whistling:

Opublikowano

Tanio nie jest ale ja uważam że jak już coś robić to żeby to pochodziło trochę, a tak to wlejesz środek może i na początku się poprawi ale nie na długo a jak wyczyścisz raz a porządnie to zrobisz jakiś 200 000km :) A o koszty to być musiał się spytać w jakiejś firmie która się tym zajmuje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.