Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"obnizka"


mastapi

Rekomendowane odpowiedzi

No i lala - dupka nieco wyżej niż przód z tego, co widzę?, ale ogólnie efekt jest ok. Nie za nisko, nie za wysoko, aby się sprawnie poruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 500 zł to springi może dostaniesz , ale mija się to z celem gdy chcesz je założyć do seryjnych amorów , auto pływa ,zle trzyma się na zakretach , już studiowałem ten temat i wiem że warto było poczekać i dozbierać do chociażby gwintu TA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem właśnie kolegę który chce pogonic zawieche 1 bv z awx awant , auto wazy 1594 kg . Chciałbym wrzucic to do siebie tez awant tyle że avf , masa mojego auta to 1535 kg i miałem 1 ba . Bedzie to hulało ?

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

2013_10_21_645.jpg

2013_10_21_646.jpg

2013_10_21_647.jpg

2013_10_21_648.jpg

2013_10_21_649.jpg

---------- Post dopisany 23-10-2013 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 13:12 ----------

Zahula czy nie bo nie wiem czy brac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF i AWX to ten sam silnik. Możesz śmiało wrzucać. zatankuj do pełna i będzie ważył tyle samo :wink:

Czyli tył bedzie nieco zadarty , tak ? Jak to wyrównac ?

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Z czego wynika ta róznica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocniejsze sprzęgło, skrzynia o jeden bieg więcej, itp. Musi delikatnie wagę zrobić.

Jak duza moze byc róznica ? Dociązyłem go troche wkładając recaro zamiast nalesników. Fotele ważą ok 10 kg/szt wiecej od standardu

---------- Post dopisany 29-10-2013 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 19:10 ----------

Dlaczego avant awx wazy wiecej niz avant avf ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymyślajcie głupot moim zdaniem to niewielka różnica przecież jeden bieg i sprzęgło nie waży 100kg?Może z 10-20kg różnicy w sumie to najlepiej porównać wagę w dowodzie,ale nawet 30kg to pewnie niewiele zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mozna zakładać ?:naughty:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Mocniejsze sprzęgło, skrzynia o jeden bieg więcej, itp. Musi delikatnie wagę zrobić.

Skoro mam mocniejsze sprzegło i jeden bieg wiecej to moje auto { avf } powinien byc ciezszy niz awx . Porównałem masy z dowodow i awx jest o 59 kg ciezszy , tylko dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego, to już najstarsi Górale nie wiedzą :grin: Zakładaj spokojnie - może to różnica wynikająca z wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego, to już najstarsi Górale nie wiedzą :grin: Zakładaj spokojnie - może to różnica wynikająca z wyposażenia.

Dzieki za info:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...