Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotelik na rower dla dziecka.


Fintosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długiej zimie urósł mięsień piwny więc trzeba przygotować rower do sezonu na który muszę zabrać swojego szkraba(roczek ma) i potrzebuje kupić fotelik. Zna się ktoś na tym? Co polecacie? Oczywiście na tył montowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci foteliki firmy Hamax. Dla mnie priorytetem było bezpieczeństwo. Jeździła u mnie trójka dzieci na nich i przeżył bez uszczerbku.

W zależności od zasobności Twego portfela masz tu dwie opcje:

FOTELIK ROWEROWY HAMAX SIESTA PREMIUM WYSYŁKA 0zł (3237505872) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

HAMAX Fotelik rowerowy SLEEPY szary z niebieską (3212963234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W tym drugim troszkę mniejsza regulacja przechyłu w tył.

Zawsze możesz poszukać używki.

Foteliki są rewelacyjne, bardzo szybki demontaż jak chcesz sam jeździć. Najważniejsze jest jednak to że są bardzo bezpieczne, dziecko nie wsadzi nogi w szprychy, dobrze jest wyprofilowane siedzisko i dobrze trzymają pasy które można regulować. Fantastyczna jest możliwość przechyłu do tyłu fotelika. Dziecko na prawdę podróżuje w komfortowych warunkach. Potem przy odsprzedaży również nie masz żadnego problemu bo bardzo dużo osób szuka tego typu fotelika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również czeka niedługo zakup takiego fotelika.

Wpadł mi w oko ten: NOWOŚĆ FOTELIK HAMAX CARESS BLACK WHT 2014 LUBLIN (4074135831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jak czytam opinię na temat bezpieczeństwa tych fotelików to nawet cena aż tak bardzo nie przeszkadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamax jest ok mogę również polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...