Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja audiolka 1.8


Supoz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i ja postanowiłem zaprezentować moją A4 1.8 '96 :hi: . Co zostało zmienione to: układ dolotowy i wydechowy + przeprogramowanie komputera co dało około 150KM, zmienione światła przednie + xenony, felgi 15' na gumach 195/65/15 diamand platin - 1st sezon

Kilka fotek

audi1ba9.th.jpg

audi2sb9.th.jpg

audi3rq9.th.jpg

audi4zq5.th.jpg

Co chciałbym zrobić, gdy wpadnie parę groszy: przyciemnić wszystkie szyby, może mały szczegół ale dodać klamki w kolorze nadwozia, być może większe felgi, polepszyć car audio bo na razie fabrycznie, obniżyć zawieszenie ale to trochę dalszy plan.

P.S Może jakieś sugestie, żeby ją upiększyć :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto , załóż troche wieksze felgi , minimum 16" a najlepiej 17" bo na tych to troche lipnie , sam jezdze na 16 ale to mój swiadomy wybór.klamki i ciemne szyby to bardzo dobry wybór zeby troche "odmłodzic auto"... kilka pytań:

1. jak ci swieca te Sonary ??

2. jaki masz motor ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp.1 Jak dla mnie elegancko, akurat Sonary+xenony założył poprzednik (kumpel od którego kupiłem), musiał je rozbierać i poprawiać bo parowały ale już jest elegancko!

Odp.2 Powiem szczerze ze wiem tylko tyle ze 1.8 20V fabrycznie 125KM +LPG :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zrobił z tego 150 kucy ??? nieżle , nie spodziewałbym sie.. Poziek co ty na to ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprogramowanie komputera co dało około 150KM

Odp.2 Powiem szczerze ze wiem tylko tyle ze 1.8 20V fabrycznie 125KM +LPG :przebiegly:

Wykrzesac z tego silnika 150 KM zasilanego gazem :polew: ??

Sam program nie ma takiej możliwosci !! Silnik wolnossacy bez turbo... nie wierze - bez ingerencji w graty i dłubania silnika tak SIE NIE DA :>

150 KM raczej w Twojej podświadomości kolego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150Km to prawie jak 1.8t

prawie robi wielką różnicę :kox:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 09:12 _________________________________________________ale fakt autko śliczne, jeszcze tylko większy 'bucik' i będzie super :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko. Zrealizuj swoje plany a bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprogramowanie komputera co dało około 150KM

Odp.2 Powiem szczerze ze wiem tylko tyle ze 1.8 20V fabrycznie 125KM +LPG :przebiegly:

Wykrzesac z tego silnika 150 KM zasilanego gazem :polew: ??

Sam program nie ma takiej możliwosci !! Silnik wolnossacy bez turbo... nie wierze - bez ingerencji w graty i dłubania silnika tak SIE NIE DA :>

150 KM raczej w Twojej podświadomości kolego :wink4:

Kolego chyba nie przeczytałeś do końca... nie tylko został przeprogramowany komputer, został również zmieniony cały wydech, na hamowni nie byłem nią nigdy i jest to moc szacowana, przy zakupie rzeczy są przewidywane procenty przyrostu mocy i to z tąd wyliczałem i wyszło koło 150. No ale nie będę się tutaj kłócił czy ma 140 czy 150 i ile jest możliwe wyciągniecie z niej mocy, w wolnej chwili nawet z własnej ciekawości przejadę się na hamownie sprawdzić faktyczną moc auta. Jedno jest pewne, że odejście ma lepsze niż fabryka dała-sprawdzone w praktyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki wydech wymieniłeś jak można wiedzieć ? gdzie robiłeś komputer? itp. tez bym chciał podnieść sobie moc w moim 1,8 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chyba nie przeczytałeś do końca... nie tylko został przeprogramowany komputer, został również zmieniony cały wydech, na hamowni nie byłem nią nigdy i jest to moc szacowana

No to na zmianie wydechu uzyskałeś jakies +2 KM a gdzie reszta ??

Jedno jest pewne, że odejście ma lepsze niż fabryka dała-sprawdzone w praktyce...

Piszesz o jezdzie na LPG czy PB ?

w wolnej chwili nawet z własnej ciekawości przejadę się na hamownie sprawdzić faktyczną moc auta

Jak wkleisz skan druku z hamowni wtedy uwierze. Na chwile terazniejsza pisze (i wiem) ze jest to nie mozliwe aby te autko po takich modyfikacjach jak w/w ma taka moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje :good:

Pewnie jak zrealizujesz swoje plany, to będzie jeszcze lepszy efekt. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chyba nie przeczytałeś do końca... nie tylko został przeprogramowany komputer, został również zmieniony cały wydech, na hamowni nie byłem nią nigdy i jest to moc szacowana

No to na zmianie wydechu uzyskałeś jakies +2 KM a gdzie reszta ??

Jedno jest pewne, że odejście ma lepsze niż fabryka dała-sprawdzone w praktyce...

Piszesz o jezdzie na LPG czy PB ?

w wolnej chwili nawet z własnej ciekawości przejadę się na hamownie sprawdzić faktyczną moc auta

Jak wkleisz skan druku z hamowni wtedy uwierze. Na chwile terazniejsza pisze (i wiem) ze jest to nie mozliwe aby te autko po takich modyfikacjach jak w/w ma taka moc :)

Samochod zakupilem juz po przerobkach wydechu oraz kompa, Nie jestem znawca na tyle by sie upierac i klocic jaka to ona ma moc, i nie mam tez powodow by nie wierzyc temu to co robil, ale na hamownie tak czy siak pojade i zobacze, wkleje i bedzie wszystko wiadomo :rolleyes:. Jazda na LPG

na jaki wydech wymieniłeś jak można wiedzieć ? gdzie robiłeś komputer? itp. tez bym chciał podnieść sobie moc w moim 1,8 :>

Wydech zmieniany samodzielnie, komputer przeprogramowany u znajomego, jak sie dowiem co dokladnie wsadzil i zmienial to napewno dam Ci znac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...