Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakie tarcze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jaki jest standardowy rozmiar tylnych tarcz do B6-stki 1,9Tdi 130KM 03r, ośka ???

Jakiego producenta polecacie w rozsądnej cenie ???

Pozdrawiam

Opublikowano

288

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

TRW LUCAS lub ZIMMERMAN

Opublikowano

288 ostatnio zmieniałem, Ja od siebie polecam ATE, zarówno klocki i tarcze

Opublikowano
288 ostatnio zmieniałem, Ja od siebie polecam ATE, zarówno klocki i tarcze

Chcieli byście mieć 288mm mnie się wydaje że 245mm lub cos takiego bo 288mm to przód.Chyba że ktoś zrobił swapa na 3.0tdi to wtedy tył ma 288mm.

Opublikowano
  • Autor

a co słyszeliscie o firmie textar ??

Czy w tylnych klockach znajduję się czujnik zużycia??

bo mnie na fisie pojawiła się kontrolka zużycia klocków i nie wiem czy przednich czy tylnich?

Generalnie przednie klocki mam jeszcze około 9mm grubości

Opublikowano

texar ,bosch, pagid, lucas, zimmerman , sa ok

ate to plastelina, pewnie przednich, to wiec moze klocki od srodka szybciej bierze

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

a no fakt nie doczytałem ze o tylne chodzi tak jak pisze kolga wyzej tył to 245

Opublikowano
  • Autor

czyli trzeba i przednie wymienić

Opublikowano

najrozsądniej i najlepiej będzie jeśli już wymieniać od razu zrobić swapa na 320/288 niebo a ziemia w hamowaniu :kox:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

no albo 345/300 ale tutaj już cena raczej zacna jest :decayed: no i fele trzeba mieć konkret :wink:

Opublikowano

17' wystarczą do seryjnych 345/300 mm

Opublikowano
  • Autor

taki swap nie wchodzi u mnie w grę bo w zimę na 15'' jeżdzę :)

A tak dla pewności: komunikat na fisie o zużyciu klocków dotyczy tylko przednich klocków ???

Tylne klocki nie mają takiego czujnika ??

Opublikowano

nie, nie mają

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja odradzam ATE PowerDisc. U mnie po ponad roku jazdy zaczęły niemiłosiernie buczeć przy hamowaniu, a po rozgrzaniu na autostradzie biją jak szalone.

Opublikowano

Ja mam na przodzie i tyle komplet z boscha i jak na razie wszystko jest ok:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam tez mam male pytanko odnosnie tarcz, czy podejda tarcze z rs4 bo A4 B6 pytam dlatego dysz maja one tak jakby dystanse same w sobie. moze ktos wie i do radzi co i jak

Opublikowano

Nie dystans tylko wysokosc

Musisz miec jeszcze zaciski a o to nielatwo

Opublikowano

Tak wiem, dlatego jak juz sie zdecyduje na komplet to tylko caly ze wszystkim, ale chce sie najpierw dowiedziec czy nie bedzie z tym problemu by to wlorzyc P&P bo jak by nie bylo rs4 ma poszerzone blotniki dlatego tarcza dysponuje tak jakby dystansem, jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi.

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

Nie dystans tylko wysokosc

Musisz miec jeszcze zaciski a o to nielatwo

Kolego masz racje jesli chodzi o ta wysokosc troszke mnie to zmylilo bo wygloda to jak odsadenie felg dzieki za podpowiedz:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.