Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne hałasy w zakrętach i nie tylko:(


Lolo-Krk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem,od ok 2 tygodni śmigam na felgach 8x18 et45 z oponkami 215/40,i wszystko było cacy, a od jakiś 5 dni zaczął strasznie hałasować układ kierowniczy,dziwne stuki,trzaski w zakrętach a nawet zdarza się i na prostych. Dodam że wspomaganie stało sie ciut gorsze. Czego może być to przyczyną? co muszę zrobić? od czego zacząć?

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź płyn w zbiorniczku od wspomagania może go nie ma i pompa ci hałasuje.

2. Obadaj stan wahaczy i drążków (wizualnie jak masz mozliwosc, a najlepiej jedz na szarpaki) choc to zwiazku ze słabszym wspomaganiem by nie miało.

Może też być ewentualnie kolumna kierownicza juz rozwalona, ale to ubywało by ci płynu.

I na koniec... Może trywialna sprawa, ale sprawdź czy masz dobrze dokręcone koła... Ja ostatnio zmieniałem amory i nie wiem jakim cudem to sie stało ale okazało sie ze mialem nie dokrecone sruby w prawym kole... Szukalem przyczyny w wybitych wahaczach, a problem okazał sie trywialny.

PS. Przegub ci czasem nie terkocze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego co napisałeś,wykluczyłem wszystko,1.przeguby nowe od miesiąca,2. zawiecha (gwint) nowa założona w kwietniu,3 śruby sprawdzone itd pojechałem na trzepaczkę itd i warsztatu jak się okazało 2 dolne wachacze do wymiany:( ale dzieki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...