Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI AFN] Wszyscy maja Audi.. mam i ja :)


szczet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie klubowiczow!

Wreszcie po dlugich poszukiwaniach a nastepnie po biurokratycznych procesach rejestracji udalo mi sie wyjechac moja wlasna A4 na nasze piekne polskie drogi.

Autko przyjechalo z niemiec. Rocznik 97, Silnik TDI 1,9 AFN bez zadnego tuningowania. Wyposazenie ogranicza sie do Klimatronica, reszta standardowo. Przebieg okolo 240 tys (licznikowego nie podaje bo po co...) Wazne ze sprawdzilem go w bazie danych Audi i wiem ile musi miec przejechane. Niestety byl lekko tluczony z przodu i z tylu ale byly to naprawde drobne stluczki a nie jakies powazne dzwony. Wszystko naprawiane w niemczech 4 lata temu. Jesli chodzi o stan techniczny... bardziej niz wzorowy. Poprzedni wlascicel bardzo o niego dbal i wszystko wymienial na czas. Zanim go kupilem sprawdzilem go w dobrym warsztacie w Gdańsku, gdzie zrobili mu bardzo dokladna diagnostyke i sam mechanik sie zdziwil, ze az tak dobrze wszystko wypadlo. Wnetrze tez jest bardzo zadbane (przy czym nie odpicowane pod sprzedaz).

Jesli chodzi o moje wrazenia... to sie ZAKOCHALEM!!!! Jezdzi sie nim 4 razy lepiej i przyjemniej niz zakladalem. :grin:

Przy tej okazji chcialem bardzo serdecznie wam podziekowac za wasze wsparcie i odpowiedzi na wszystkie moje pytania przed zakupem auta.

Teraz licze na jakis zlot w 3miescie :)

Pozdrawiam

IMG_5363m.jpg IMG_5365m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nooo.... ładne cacko, fiu, fiu, fiu... :)

Jezdzi sie nim 4 razy lepiej i przyjemniej niz zakladalem.

thumbsupwt9.gif

no i silniczek :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudolf, jesli chodzi o zlot to jestem bardzo za.

Od naszej ostatniej rozmowy znalazlem w miare dobry i nie drogi warsztat w Gdansku. W czwartek jade tam na wymiane oleju, filtrow i lozyska, wtedy opisze na forum to moze i inni pomorzenie skorzystaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to brakuje....???? pozadne oryginalne BBS :lol:

Moze i pozadne, moze i oryginalne, ale nieladne :mrgreen:

A tak powaznie - gratuluje zakupu. W sumie to Ci zazdroszcze silniczka no i rocznik tez fajny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...