Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9TDI AFN] Wszyscy maja Audi.. mam i ja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie klubowiczow!

Wreszcie po dlugich poszukiwaniach a nastepnie po biurokratycznych procesach rejestracji udalo mi sie wyjechac moja wlasna A4 na nasze piekne polskie drogi.

Autko przyjechalo z niemiec. Rocznik 97, Silnik TDI 1,9 AFN bez zadnego tuningowania. Wyposazenie ogranicza sie do Klimatronica, reszta standardowo. Przebieg okolo 240 tys (licznikowego nie podaje bo po co...) Wazne ze sprawdzilem go w bazie danych Audi i wiem ile musi miec przejechane. Niestety byl lekko tluczony z przodu i z tylu ale byly to naprawde drobne stluczki a nie jakies powazne dzwony. Wszystko naprawiane w niemczech 4 lata temu. Jesli chodzi o stan techniczny... bardziej niz wzorowy. Poprzedni wlascicel bardzo o niego dbal i wszystko wymienial na czas. Zanim go kupilem sprawdzilem go w dobrym warsztacie w Gdańsku, gdzie zrobili mu bardzo dokladna diagnostyke i sam mechanik sie zdziwil, ze az tak dobrze wszystko wypadlo. Wnetrze tez jest bardzo zadbane (przy czym nie odpicowane pod sprzedaz).

Jesli chodzi o moje wrazenia... to sie ZAKOCHALEM!!!! Jezdzi sie nim 4 razy lepiej i przyjemniej niz zakladalem. :grin:

Przy tej okazji chcialem bardzo serdecznie wam podziekowac za wasze wsparcie i odpowiedzi na wszystkie moje pytania przed zakupem auta.

Teraz licze na jakis zlot w 3miescie :)

Pozdrawiam

IMG_5363m.jpg IMG_5365m.jpg

Opublikowano

gratuluje...ladne uateczko :) ladny silnik, tylko porzadnych alu brakuje

Opublikowano

Ładne :)

Co do tytułu tematu to odpowiem : ".. a ja nie.. :P "

Opublikowano
  • Autor

jak to brakuje....???? pozadne oryginalne BBS :lol:

no chyba ze wolisz wieksze

Opublikowano

eee nooo.... ładne cacko, fiu, fiu, fiu... :)

Jezdzi sie nim 4 razy lepiej i przyjemniej niz zakladalem.

thumbsupwt9.gif

no i silniczek :cool:

Opublikowano

no 17"" sa optymalne :Dszczet, zmien ladnie nazwe tematu na taka jaka powinna byc :twisted:

Opublikowano

to cieszymy sie razem z toba graty :wink:

Opublikowano

Ładny sedanik,najważniejsze że jesteś zadowolony :wink:

Opublikowano

ładne autko ale 17 naprawde by sie przydala :wink:

Opublikowano

Witaj Szczet!

No nareszcie doczekałem się zdjęc Twojego autka!

Piękne ! :roll:

Może czasami gdzieś przyuważę ja na mieście.

Trzeba zacząć kombinować jakiś mały zlocik w 3-mieście :smile:

Opublikowano
  • Autor

Rudolf, jesli chodzi o zlot to jestem bardzo za.

Od naszej ostatniej rozmowy znalazlem w miare dobry i nie drogi warsztat w Gdansku. W czwartek jade tam na wymiane oleju, filtrow i lozyska, wtedy opisze na forum to moze i inni pomorzenie skorzystaja.

Opublikowano
jak to brakuje....???? pozadne oryginalne BBS :lol:

Moze i pozadne, moze i oryginalne, ale nieladne :mrgreen:

A tak powaznie - gratuluje zakupu. W sumie to Ci zazdroszcze silniczka no i rocznik tez fajny. :wink:

Opublikowano

szczet,

jasne - daj znać czy robią dobrze i w miarę za rozsądne pieniądze.

A autko masz piękne - kolorek super. :grin:

Opublikowano

ładna audiczka , ale fele przynajmniej 17 i bedzie bajka, to moje zdanko.

Opublikowano

pre_pl, moja propozycja: szybciutki mały zlocik np. 30.12 lub zaraz po Nowym Roku. Co Wy na to?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.