Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie odpala na ciepłym i zimnym silniku 1.9 90 km


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pisze w imieniu kolegi :) Kumpel ma problem z audi 1.9 90 km samochód nie chce odpalać na ciepłym i zimnym silniku A co jest najlepsze jest w tym ze samochód na pycha odpala normalnie i cyka tez normalnie fakt ma troche mniej mocy zamulony jest:( Co to może być ? bo ogólnie to nie znam sie na dti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez podlaczonego komputera to mozemy sobie wrozyc z fusow ale sprobujmy. Stawiam na uklad paliwowy a dokladniej na jego odpowietrzanie sie. Zrob "kroplowke" z paliwa bezposrednio do pompy zeby pominac caly uklad wlacznie z filtrem i zobaczcie czy odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria słaba lub rozrusznik klei

Skoro normalnie "cyka" to raczej bateria i rozrusznik cale, zwlaszcza ze auto, jak sam powiedzial, jest zamulone. Albo filtr sie zasyfil i czas na zmiane albo uklad dostaje lewe powietrze co moze byc przyczyna wszystkich objawow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągaj lub pchaj go dalej przeskoczy pasek rozrządu będziesz rozbierał cały przód a moze juz przskoczył pasek dlatego nie odpala od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Goldik Nie mam 6 lat i pouczać mnie nie musisz swoje rady zostaw dla siebie odpalony na pycha został tylko raz w celu sprawdzenia i tyle :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

Audi pali :) złe paliwo i zapchany filtr paliwa robiło swoje cały układ wyczyszczony zalany paliwem z Orlenu i śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalałem 3.0 tdi na pych ponieważ zawiesił się rozrusznik na leśnym parkingu :) To takie małe OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw prefix wątku, bo sugeruje że masz problem z silnikiem benzynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...