Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki wzmacniacz dwukanałowy?


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pottrzebuje jakiś mały wzmacniacz dwukanałowy do zasilenia zestawu odseparowanego Powerbass S-5C

Moc RMS tych głośników to 50 W RMS.

Oczywiście zalezy mi na najlepszym balansie jakość - cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,kolego ja mam 4 kanałowy u-dimension jr4 300 zasila też przód i jest świetny kosztował mnie 400zł ale naprawdę jakość warta ceny i też myślałem że po co mi 4 kanały i jednak się przydały ,kupiłem radio pioneer rs które ma zwrotnicę i wtedy podpiołem wofery pod 2kanały i twetery pod 2 i jest dużą różnica na plus możliwości dopasowania dźwięku pod każde ucho ,polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi być 2 kanałowiec. Obecnie mam cruncha 2 kanałowego w bagazniku i zasila on skrzynię basową.

Wymieniam teraz radio, więc chciałem dać prawidłową moc na przednie głośniki (PB 130mm) ( nie chcę już ingerować w dokładanie dodatkowych lub lepszych głośników).

Budżet oczywiście jak najmniej. Moc potrzebna to 2 x 50 RMS przy 4 ohm.

dostanę coś poniżej 200zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monacor Carpower HPB602 mysle ze bardzo dobry stosunek jakosci-cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie moze byc dobra sprawdzona alpine v12 mtv-t500 ma akurat przy 12v, 2x50w i przy 14,4v ,2x75w wiec idealnie pasuje ,zasilal mi na poczatku dimesiony el comp 6 super sobie radzil ale niestety dimensy maja wysoka gore a alpina ja jeszcze podkreca,co innego moze byc w power bass,warto sprobowac naprawde w cenie 200zl to najlepszy wzmak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam go i raczej nie chce poznac:decayed:ale ja jak bym mial znow robic audio car od nowa nie zastanawial bym sie nawet przez chwile nad np.alpine v12 a tym czyms(bez obrazy dla magnat-a)ale ten typ sprzetu co ta alpine to hi-end i jest wieczny ,moja ma napewno z 15 lat nigdy nie naprawiana i jeszcze teraz napedza helix-a 12" 350 rms i mimo mniejszej mocy kontroluje go jak trzeba, ale to tylko moje zdanie,wybor nalezy do ciebie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzę że alpine było by tu bdb

miałem kilka wzmacniaczy starych serii MRV

Jednym nawet pamiętam rozwaliłem boschmany znajomego które żekomo miały 200W w RMS

mój zmacholek tylko 100W głośniczki wytrzymały 10-15sek

możesz poszukać czterokanałowki tak na przyszłość zasilisz sobie jakiś subwoofer

np mrv-f300

patrz też na AUDISONA i ROCKWORDA

z tym magnatem daruj sobie napewno nie ma tej mocy

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

o jakości nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...