Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Opony Goodyear eagle 235/40 18


Etonian

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Chłopaki pomóżcie. Jakie opony?Obecnie jezdze na Pirelkach Pzero Rosso 235/40 18 ZR. Co myslicie o Goodyear Eagle F1 GSD3 235/40 18. Jeszcze jedno czy moge włożyc na te 18 coś nie tak szerokiego np 205 ?Bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225 na pewno :) Takie mam :) sprzawdz szerokość tak jak Trzeniu powiedział ,bo jak będzie szeroka to może uszkodzić oponę :)

ktoś mądrzejszy napisał

http://www.opony.pl/zobacz_opinie.asp?idb=302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goodyear eagle to malo mi mowi , z tego wzgledu ze jest eagle F1 gsd3 i eagle F1 asymmetric ,

co do pierwszej to oponka wporzadku -wygrala w swoim czasie nie jeden test, ale troche stara juz technologia, najnowszy eagle F1 asymmetric napewno jest duzo lepszy i juz pokazuje w testach ze jest godnym nastepca F1 gsd3.

Jesli opony masz zamiar kupic w polsce to daj znac na taki rozmiar gwarantuje najnizsza cene /moje gg masz w podpisie, jesli tak jak w podpisie z anglii to ceny moga byc duzo wyzsze.

A wiec tak co do F1 Gsd3 jestem na nie , a co do f1 asymmetric na tak, z tego wzgledu ze ceny tych opon sa bardzo zblizone, a jakosc i technologia tej drugiej jest kilka ladnych lat do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna opona jaka sie teraz liczy to Dunlop SP SPORT MAXX TT 225/40R18 obecnie jezdze na takich i bardzo sobie chwale :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z toba co do dunlopa TT , dlatego juz szykuje na nia oferte na forum, ceny beda na 100% najnizsze na rynku, mysle ze do konca miesiaca sie wyrobie.

A co do goodyeara f1 asymmetrica 235/40r18 za 400zl to jest na to wyjasnienie:

1. ktos sie pomylil z rozmiarem bo 235/40r18 GOODYEAR ZA 40OZL jest cena pod kazdym wzgledem nierealna

2. moze rozmawiamy tu o oponach oponach uzywanych ?

3. moze poprostu sciemniasz

z calym szacunkiem ale cena 400zl nie jest mozliwa!!! - znam nie jedna hurtownie ktora za ta cene wezmie kazda ilosc :cool1: , bo poprostu nawet producent po najwyzszych rabatach ma ja drozej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model F1 gsd3 jest świetny, ale ma jedną dużą wadę: bardzo szybko znika. U mnie po roku jazdy codziennie autostradą i to przy sporych prędkościach zostało gumy tyle co kot napłakał. A weź pod uwagę fakt, że opona z taką rzeźbą bieżnika i przy jakimś tam zużyciu praktycznie nie odprowadza wody i wtedy jazda w deszczu to niezły stres. Sam to przeżywam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Chłopaki Co do ceny Goodyeara asymetrycznej to nie ściemniam. Jutro własnie je odbieram z założeniem i wyważeniem wychodzi lekko ponad 400zł bo zapomniałem o vacie ale to i tak tanio. Nie handluje oponami ale mam do nich dostep, wszystko legal i oczywiście nowe. Pozdrawiam i szacunek dla osób ktore nie wierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Chłopaki Co do ceny Goodyeara asymetrycznej to nie ściemniam. Jutro własnie je odbieram z założeniem i wyważeniem wychodzi lekko ponad 400zł bo zapomniałem o vacie ale to i tak tanio. Nie handluje oponami ale mam do nich dostep, wszystko legal i oczywiście nowe. Pozdrawiam i szacunek dla osób ktore nie wierzą.

Ciekawe :mysli: w Polsce coś drożej z tego co się orietuję :) Niektórzy przepłacili :gwizdanie:

A gdzie możesz załatwić więcej :) no chyba że VAT Sobie odliczysz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...właśnie kupiłem nowy kpl. F1 Asimmetric 225/45/17....z Allegro....399 zł sztuka....przesyłka gratis...kupiłem za namową kilku osób które już śmigają i na takich oponkach...zresztą założonych na A4 i A6... :)....bardzo je sobie chwalą....pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petia no gratuluje, kupiles swietna oponke tyle, ze w rozmiarze 225/45r17 to troche przeplaciles, dla forumowiczow mam ja po 370zl no i oczywiscie wysylka gratis, wiec nastepnym razem wystarczy popytac i zaoszczedzisz na dobra whisky :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Chłopaki Co do ceny Goodyeara asymetrycznej to nie ściemniam. Jutro własnie je odbieram z założeniem i wyważeniem wychodzi lekko ponad 400zł bo zapomniałem o vacie ale to i tak tanio. Nie handluje oponami ale mam do nich dostep, wszystko legal i oczywiście nowe. Pozdrawiam i szacunek dla osób ktore nie wierzą.

i jak z tą ceną :) dasz rade załatwic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "wojtusania" a po ile były by u Ciebie Toyo T1R 205/55/16 ?? Zaznacze ze chodzi mi tylko o te, inne modele nie wchodzą w gre, ale jak weszłem na opony.com i zobaczyłem cene 400zł to sie przeraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...