Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet nie dopytywałem bo mam też urwanie ostatnio...i czasu na życie brakuje .....:wink:..........spoko bez stresu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilkę od kumpla je mam....jemu leżały ,a ja potrzebowałem coś wrzucić by auto nie stało ...za kilka dni wracam do moich :wink:

uffff bo juz miałem napisac to samo co Siemian, chociaż ja też smigam na chinolach już 6 lat,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do chinoli...

może 2 słowa o oponach ,które co prawda w gratisie do felg były wypożyczone....firma nankang...modelu niestety nie spisałem.... gumy 2 letnie

jeszcze do niedawna byłem święcie przekonany ,że dunlop max sport gt ślizgają się okrutnie na mokrym asfalcie przy jakiejś tam(przelotowej) prędkości

trzeba niestety powiedzieć sobie ,że owe dunlopy w porównaniu do nankangów....idą w deszczu jak przyklejone :whistling::decayed:

....dwukrotnie miałem dziś "ciekawą" sytuację ,gdy na skręconych kołach auto wyjechało z łuku bokiem :facepalm:(na ekspresówce przy prędkości tam dopuszczalnej :wink:....prawie ,że :decayed:)....nie dając cienia wątpliwości ,że się nad nim w jakikolwiek sposób panuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale te gumy powstały dla drifterow to czego oczekiwać ?

Wysłany z OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierz mi ,że miałem tego namiastkę :decayed:

poziom adrenaliny pewnie też podobny :decayed:

co i tak nie zmienia faktu ,że kontruktor b5'tki nie do końca przemyślał umieszczanie silnika taka daleko przed przednią osią co sprzyja takim sytuacjom.....

ta sytuacja miała też dobre strony....zajechałem do Bielska i zamiast umówionej kawki wystarczyła ice tea :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur idziesz po taniosci to co się dziwisz :decayed: ja to mogę powiedzieć że w tym sezonie wstrzelilem się z oponami, rainsporty 3 idealne na tegoroczne lato :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oszczędzać na oponach, ja pierwszy raz kupiłem nowe oponki i nie żałuję, żadnych chinoli ani używanych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kumho KU39 nóffki :decayed: 215/40/18 ii...ya pier**le zayebista oponka, jak w zeszłym roku fuldy się ślizgały nawet na 3 na mokrym, to teraz ledwo co se ukiełznom :wink:. A o suchym to już nie wspomnę jak po szynach:smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hebelek idzie na sprzedaż ...........:whistling:

gdyby ktoś był zainteresowany to niech ..............odwiedzi psychoterapeutę ,a później zadzwoni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , szukam tiko w gazie :decayed:...trza oszczędzać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13,999 :decayed:...do jakiejś skromnej negocjacji....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13,999 :decayed:...do jakiejś skromnej negocjacji....:wink:

W takim setupie jaki miałeś przed kupnem czy obecnie? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13,999 :decayed:...do jakiejś skromnej negocjacji....:wink:

hmmm... jak zejdziesz do 12zł to odmówie sobie dziś wieczorem czteropaka i kupie :polew:

tylko nie rozumiem dlaczego podajesz tak dziwacznie tą cene 13,999... to w Jastrzębiu są jakieś monety odpowiadające dziesiętnym częściom grosza? No chyba że tak tylko napisałeś żeby fajnie wyglądalo a zaokrąglasz to do czternastu złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 14 zeta tojuz bym gnal adr'a do sjo :decayed:

Nawet bym mu go w rozliczeniu zostawil co by nie odzwyczail sie od wydatkow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 14 zeta tojuz bym gnal adr'a do sjo :decayed:

Nawet bym mu go w rozliczeniu zostawil co by nie odzwyczail sie od wydatkow :naughty:

ja by na Twoim miejscu wsiadał i jechał. Przecież dobrze znamy Arturka i wiemy że jest honorowy... Skoro tyle napisał to za tyle sprzeda...

Nawet nie wyobrażam sobie żeby było inaczej... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...