Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

po pierwsze..... jak już to wrzucaj w takim formacie by nie trza klikać by się powiększyło :wink:

po drugie .....poproś młodego by to zmienił :grin:

Opublikowano

Zapomniałeś nakleić kartkę "Sprzedam, 6,500,- do negocjacji, nie bity!"

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej chce 18,000....:whistling::wink:

Opublikowano

Jak z recaro to biera :decayed: a, że tak zapytam...gdzie masz ramkę klubową z przodu? :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jak z recaro to biera :decayed: a, że tak zapytam...gdzie masz ramkę klubową z przodu? :whistling::decayed:

Andrzeju Klient do Ciebie :grin::decayed::wink:.....,a tak się martwiłeś sprzedaniem samochodu...wrzuciłeś do odpowiedniego wątku i ....proszę pierwszy oglądający zabiera :yeah::thumbup::travolta:

edit

ramka kiedyś została zdjęta ...i tak już będzie z pół roku dobrze :wink:

Opublikowano

Artur sprzedajesz furę?

Opublikowano
  • Autor

a gdzie ja coś takiego napisałem...??...ale za 18kw euro:whistling: ....w sumie czemu nie ....:decayed::kox:

Opublikowano

A nie wiem, tak pytam bo coś czytałem na śląskich etc... :facepalm:

Widocznie źle zrozumiałem :grin:

Sorka :wink:

Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano

Ten kolor smerfa mnie uspokaja :whistling: może kiedy odkupie te auto od ciebie :wink: postawia pod oknym i byda się na niego patrzył jak mnie staro wk***i :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

dobre to było :decayed:...

kiedyś był pomysł i kilka wątków na temat sprysków szyby z passka b5...i postanowiłem spróbować to wpakować do a4'ki :wink:

dziś przyszły wspomniane dysze :wink:...wieczorem spróbuję trochę porezać :whistling:

6adyqa3u.jpg

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 20:35 ----------

Elektryka (podpiecie na ori wtyczkach grzania )będzie dopiero zrobiona wieczorem ;)...ale nowe spryski już działają ;)

Stary sprysk

pa3e2e5e.jpg

Sprysk z passata

gu8uhase.jpg

Opublikowano

rezacz...:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

to mgiełkowe?

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

podobno Artur zamówił już chrom na metry :grin:

Opublikowano
podobno Artur zamówił już chrom na metry :grin:

Mówisz że będzie wersja Highline :grin:

Opublikowano
  • Autor
podobno Artur zamówił już chrom na metry :grin:

nie Panie Kolego .....to na pewno nie ja :wink:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

porównanie rozstawów plastików blokujących w jednym i drugim sprysku

bwmu.jpg

i porównanie działania jeden ori jeden z "paska"

wyciąłem plastiki blokujące

u7xi.jpg

przykleiłem wycięte plastiki blokujące ....jakiś dwuskładnikowy klej ....mam nadzieję ,że będzie się trzymało :wink:

oux5.jpg

f6am.jpg

i do porównania audi z przerobionym vw52ie.jpg

Opublikowano

Ino teraz znaczek VW se kupisz i będzie :kox:

:polew::polew::polew:

Dobry mod, mały a cieszy, bo te ori B5 to tragedia, w starej skodzie mi lepiej działały, a tu audi i taka wtopa :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.