Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur mogłoby być Ci do twarzy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:doh::grin:....

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 23:57 ----------

ten kolor cza zmienić na inny......... bo tak się nie da :kox:

Opublikowano
:doh::grin:....

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 23:57 ----------

ten kolor cza zmienić na inny......... bo tak się nie da :kox:

Propozycje już masz ... :decayed:

ale i tak wybierzesz nieco inny...odcień...bardziej oczojebny :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie o kolorze hebla :wink:

Opublikowano
Ja nie o kolorze hebla :wink:

A to sorry...% :facepalm:

Ale nad kolorem hebla też pomyśl :decayed:

Opublikowano
522_Kopia.jpg
Opublikowano
  • Autor

VT normalnie piersza klasa :grin:

Opublikowano
VT normalnie piersza klasa :grin:

:slina:

Opublikowano

O karfa:polew::polew::polew:

Opublikowano

Andrzej, mistrz photoshopa... każdy detal na zdjęciu dopracowany jak widze :grin:

swoją drogą.... nie wyglada to najgorzej :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej ...Ty mnie nie przestaniesz zadziwiać...w Tym wieku :wink: virtual tuning w takim stopniu opanować....no no Pane ....czapki z głów :decayed:

muszę do batalionowców napisać ,że jakby ktoś u nich potrzebował ...to ma walić do Ciebie :naughty::grin::decayed:

Opublikowano
Andrzej ...Ty mnie nie przestaniesz zadziwiać...w Tym wieku :wink: virtual tuning w takim stopniu opanować....no no Pane ....czapki z głów :decayed:

muszę do batalionowców napisać ,że jakby ktoś u nich potrzebował ...to ma walić do Ciebie :naughty::grin::decayed:

Dawaj przemalujemy smerfa :wink:

Opublikowano
  • Autor
Andrzej ...Ty mnie nie przestaniesz zadziwiać...w Tym wieku :wink: virtual tuning w takim stopniu opanować....no no Pane ....czapki z głów :decayed:

muszę do batalionowców napisać ,że jakby ktoś u nich potrzebował ...to ma walić do Ciebie :naughty::grin::decayed:

Dawaj przemalujemy smerfa :wink:

dobra ...dobra....Ty już kiedyś dokładkę malowałeś ........i pamiętam jak to wyglądało :wink::decayed:

kto pamięta i ma foto ......

H4mm3R ? siemian ?

:polew::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Andrzej ...Ty mnie nie przestaniesz zadziwiać...w Tym wieku :wink: virtual tuning w takim stopniu opanować....no no Pane ....czapki z głów :decayed:

muszę do batalionowców napisać ,że jakby ktoś u nich potrzebował ...to ma walić do Ciebie :naughty::grin::decayed:

Dawaj przemalujemy smerfa :wink:

dobra ...dobra....Ty już kiedyś dokładkę malowałeś ........i pamiętam jak to wyglądało :wink::decayed:

kto pamięta i ma foto ......

H4mm3R ? siemian ?

:polew::grin::grin::grin::grin::grin:

:decayed::decayed::polew::polew:

Opublikowano
Andrzej ...Ty mnie nie przestaniesz zadziwiać...w Tym wieku :wink: virtual tuning w takim stopniu opanować....no no Pane ....czapki z głów :decayed:

muszę do batalionowców napisać ,że jakby ktoś u nich potrzebował ...to ma walić do Ciebie :naughty::grin::decayed:

Dawaj przemalujemy smerfa :wink:

dobra ...dobra....Ty już kiedyś dokładkę malowałeś ........i pamiętam jak to wyglądało :wink::decayed:

kto pamięta i ma foto ......

H4mm3R ? siemian ?

:polew::grin::grin::grin::grin::grin:

znajdźcie tą fotke, mam kilka elementów do pomalowania przed wiosną więc z chęcią bym Andrzejowi je podrzucił, sam VT twoich kółek zrobil na mnie już wrażenie :naughty::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

Artur... dzwoniłeś, pytałeś czy zapomniałeś??? :decayed:

Opublikowano

Michał Artura nie słuchaj :decayed: on czyści sprzęt szpitalny spirytusem :grin::grin: i potem ma zwidy :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No.... dzisiaj trochu dorezane do serii.....od jakichś 2 miechów blutek nie działał jak trzeba....kolega Ryś (secio84) :decayed: mnie zmobilizował do naprawienia..............i teraz "funguje" tak jak było w "serii"....Ryśku wielkie dzięki za pomoc :decayed: ....

Opublikowano
No.... dzisiaj trochu dorezane do serii.....od jakichś 2 miechów blutek nie działał jak trzeba....kolega Ryś (secio84) :decayed: mnie zmobilizował do naprawienia..............i teraz "funguje" tak jak było w "serii"....Ryśku wielkie dzięki za pomoc :decayed: ....

No toś się wysilił :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

już mnie to kiedyś denerwowało ........a potem przestało :grin:

Opublikowano

457.jpg

459.jpg

482.jpg

485.jpg

513.jpg

514.jpg

515.jpg

516.jpg

522.jpg

:naughty::naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.