Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dziś trochę porezane do serii jak to Miszka mawia....zmieniony czujnik stopu na hamulcu ....sypało błędami na vag'u ....a i sam stop sie sam włanczał...:doh:...

Opublikowano

Nawet auto próbowało uspokoić Twoje zapędy ale jak zwykle nic z tego :grin:

Opublikowano
Dziś trochę porezane do serii jak to Miszka mawia....zmieniony czujnik stopu na hamulcu ....sypało błędami na vag'u ....a i sam stop sie sam włanczał...:doh:...

rezanie do serii masz wtedy jak kupujesz padło i najpierw musisz wj***ć kupe siana na doprowadzenia auta do normalnego stanu...później już nie masz kasy żeby porezać ponad serię,dochodzisz do wniosku, że i tak z tego nic nie będzie i sprzedajesz trupa za cenę rynkową, liczysz, że wpakowałeś w auto z 10k i wychodzi, że sprzedałeś za tyle co w nie włożyłeś :polew:

i oto takie rezanie do serii :grin:

btw u mnie tylko do serii rezam - jestem normalny tzn chciałbym być :kox:

Opublikowano
  • Autor

Miszka jakbym go sprzedał za to co włożyłem do niego ......to bym sie ucieszył ;)

Danielu....to tylko czujnik ;)

Opublikowano

Już tyle czasu znam i widzę tego smerfa i jestem dalej pod wrażeniem tego autka :naughty::jerk: arturoo się postarzał o 15 lat i jest już brzydki :grin: a smerf się prezentuje :kox: :kox::slina:

Opublikowano
  • Autor

Naniose Ci do auta przy wsiadaniu za to coś napisał :naughty: ....:decayed:

Opublikowano
Naniose Ci do auta przy wsiadaniu za to coś napisał :naughty: ....:decayed:

:decayed:

Opublikowano
Miszka jakbym go sprzedał za to co włożyłem do niego ......to bym sie ucieszył ;)

Danielu....to tylko czujnik ;)

Wiem, że to tylko czujnik ale przypuszczam ze to była sugestia z jego strony haha :grin:

Opublikowano
  • Autor
;) bankowo....
Opublikowano

Znam nowego moda:naughty:

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

i coś do niego mam:decayed:

20140118_135806.jpg

Opublikowano
  • Autor
:naughty::decayed:
Opublikowano

dałem Dimanowi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :wink::hi:

Opublikowano

z Pajdą mamy już zamontowane:naughty:

Opublikowano

gratki kolorku!!! Teraz będziesz DKPZJ (Durna Klubowa Parówa Z Jastrzębia) a nie DPZJ (Durna Parówa Z Jastrzębia).

Słyszałem że 2 lata zastanawiałeś się nad zmianą kolorku ale przeważyło to że kubowicz płaci za zlot o 20zł taniej :polew:

P.S. czy to oznacza że przelamujesz auto? byłeś niebieski to pasowało, teraz nie pasuje... :grin:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

całość oszczedzona na BT przeznaczy na zmiane koloru:grin:

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 13:35 ----------

Woerthersee-Day-1-2013-PMcG-15.jpg smerf :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szydercy....:decayed:

Opublikowano
:polew::polew::polew:

całość oszczedzona na BT przeznaczy na zmiane koloru:grin:

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 13:35 ----------

http://cdn.speedhunters.com/wp-content/uploads/2013/04/Woerthersee-Day-1-2013-PMcG-15.jpg smerf :naughty:

to nie szyderstwo, to życzenia zmiany auta na takie i z takimi felgami:decayed:

Opublikowano

+1

a to by była szydera:polew::polew::polew::polew:

pink-audi-r8-v10-hello-kitty-loves-you-photo-gallery-medium_1.jpgpink-audi-r8-v10-hello-kitty-loves-you-photo-gallery-medium_5.jpg

Opublikowano
  • Autor
:polew:.......nie wiem co bierzecie....ale dzielcie to na pół :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.