Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Śląsk Ci znany to ja wiem :decayed: ...ale to nie te pesele.....chyba :grin:

wysłane z lte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza w temacie...nic się nie dzieje.... :grin:....

jako ,że jakiś czas temu akn odmówił dalszej współpracy wpadł ake z b6 (kudłaty66 dzięki za ogarnięcie tematu :thankyou2: )....dobra passa trwała dalej :facepalm::polew:

....tip też odmówił posłuszeństwa to wpadła inna eua bo moja w środku to jakaś masakra się z nią stała jak ją mechanik rozebrał :facepalm: , kupiłem używkę i od razu został zmieniony konwerter ;)

an tak .....z wydanych drobnych :polew: to wpadły nadkola z eski :banan: pstryknę fotki w wolnej chwili ...hamulec będzie ciut lepiej wentylowany i coolery będą mogły być lepiej wietrzone :)


autko chciałem wystawić na sprzedaż ...ale nie wiem jak by było zrozumiane słowo doinwestowany :mysli: .......bo de facto to części eksploatacyjne jak to mawia Przemo były tylko wymieniane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jako że ostatnio służyłeś mi radami co moge jeszcze sobie dokupić do mojego Golfika, postanowiłem nie być dłużny i również podsunąc Ci pare części.

Nie oszukujmy się że w Twoim przypadku będą to zgoła odmienne gadżety niż u mnie, bo jak można zauważyć kierunek modów zdecydowanie inny...

1. silnik

popatrz jaki ładny czyściutki może pojezdziłby troche. Fakt że ostatnio go rezałeś :grin::grin::grin: ale wiesz patrząc na częstotliwość, to chyba bym sobie kupił na Twimo miejscu i schował do piwnicy... tylko nie jakoś głeboko bo za miesiąc jak będzie potrzebny to go nie odkopiesz...

540x405_silnik-vw-audi-a-a-tdi-v-komplet

2.turbosprężarka: w Twoim przypadku zawsze warto mieć z 2-3 sztuki na półeczce

540x405_turbina-tdi-audi-a-a-gtv-gas-148

3. skrzynia biegów (zawsze woziłbym jedną zapasową w bagażniku- zaraz obok koła zapasowego)

163866153_1_644x461_skrzynia-biegow-auto

no i rzecz chyba najważniejsza. Patrząc na hisotrie Twojego rezania, myśle że to będzie teraz mod na który najszybciej się zdecydujesz...

świecąca piękniusia... pompa wtryskowa!

audi1.jpg

Jako że rezacz z Ciebie nad rezacze to przypuszczam że do pielęgnacji i pogłębienia Twojej pasji powinieneś zakupić sobie jeszcze rzecz która Ci bardzo pomoże.

540x405_przyczepka-sam-424180.jpg

...żebyś mógł wozić ze sobie zawsze wszystkie swoje zabawki, bo nie wiadomo kiedy Cie tak przyciśnie pragnienie że będziesz na poboczu rezał np. pompe wtryskową, albo turbinke :decayed:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jako że ostatnio służyłeś mi radami co moge jeszcze sobie dokupić do mojego Golfika, postanowiłem nie być dłużny i również podsunąc Ci pare części.

Nie oszukujmy się że w Twoim przypadku będą to zgoła odmienne gadżety niż u mnie, bo jak można zauważyć kierunek modów zdecydowanie inny...

1. silnik

popatrz jaki ładny czyściutki może pojezdziłby troche. Fakt że ostatnio go rezałeś :grin::grin::grin: ale wiesz patrząc na częstotliwość, to chyba bym sobie kupił na Twimo miejscu i schował do piwnicy... tylko nie jakoś głeboko bo za miesiąc jak będzie potrzebny to go nie odkopiesz...

540x405_silnik-vw-audi-a-a-tdi-v-komplet

2.turbosprężarka: w Twoim przypadku zawsze warto mieć z 2-3 sztuki na półeczce

540x405_turbina-tdi-audi-a-a-gtv-gas-148

3. skrzynia biegów (zawsze woziłbym jedną zapasową w bagażniku- zaraz obok koła zapasowego)

163866153_1_644x461_skrzynia-biegow-auto

no i rzecz chyba najważniejsza. Patrząc na hisotrie Twojego rezania, myśle że to będzie teraz mod na który najszybciej się zdecydujesz...

świecąca piękniusia... pompa wtryskowa!

audi1.jpg

Jako że rezacz z Ciebie nad rezacze to przypuszczam że do pielęgnacji i pogłębienia Twojej pasji powinieneś zakupić sobie jeszcze rzecz która Ci bardzo pomoże.

540x405_przyczepka-sam-424180.jpg

...żebyś mógł wozić ze sobie zawsze wszystkie swoje zabawki, bo nie wiadomo kiedy Cie tak przyciśnie pragnienie że będziesz na poboczu rezał np. pompe wtryskową, albo turbinke :decayed:

Pozdro

jak tu Cię nie lubić :grin:.....

ad. 1. leży w garaż u u kudłatego....dokupię głowice i będzie :yeah:

ad. 2. turbo leży i czeka :polew:

ad. 3. najświeższy mod...także poczekam ;)

ad. 4. karczku byś nie zjadł znowu ze mną pod Łodzią ?? :naughty:

ad. 5. byłoby hak dorezać :kwasny:

:decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur teraz tak ma ze jak przez miesiąc silnika nie zmieni to zasnąć z nerwów nie moze...

... Także opłacalne, nieopłacalne- konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Artur że z 2.5 tdi do końca życia :decayed:

Jak już poszły tak grube koszta to wpakował bym 2.7BiT + manual + LPG i jeździć aż buda się rozleci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Pucek pisał...wydać trochę więcej grosza, dostać dobre AGB z manualem a w międzyczasie wstawić LPG, lepiej by się odpychało a koszta paliw nawet by spadły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre AGB to chyba w muzeum w Ingolstadt dostaniesz, a silnik też nie jest tak do końca niezawodny... Gracjan jeździ tyle co nic a już kapę robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre AGB to chyba w muzeum w Ingolstadt dostaniesz, a silnik też nie jest tak do końca niezawodny... Gracjan jeździ tyle co nic a już kapę robił...

no tak ale gdyby wziac pod uwage kase ktora Arturo wlozyl w to niejezdzace cos to juz dawno by mial poremontowane 2.7 ktore jedzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, a to że Gracjan robił kapę a miał niby mały przebieg to nic nie znaczy, prawda jest taka że wiecznie z tym 2.5tdi będzie problem, czy to naprawy czy to sprzedaż, trzeba to już trzymać aż się rozleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre AGB to chyba w muzeum w Ingolstadt dostaniesz, a silnik też nie jest tak do końca niezawodny... Gracjan jeździ tyle co nic a już kapę robił...

no tak ale gdyby wziac pod uwage kase ktora Arturo wlozyl w to niejezdzace cos to juz dawno by mial poremontowane 2.7 ktore jedzie :)

To już chyba lepiej B6 1.9tdi, mniejsze koszta eksploatacji a Artur sporo jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Artur że z 2.5 tdi do końca życia :decayed:

Jak już poszły tak grube koszta to wpakował bym 2.7BiT + manual + LPG i jeździć aż buda się rozleci :)

gdybym wiedział ,że remontowana przeze mnie skrzynia za dość duże grosiwo padnie 3 tygodnie po zmianie silnika to nie było by tego wydatku ze zmianą silnika ponoszonego ;)

tak jak Pucek pisał...wydać trochę więcej grosza, dostać dobre AGB z manualem a w międzyczasie wstawić LPG, lepiej by się odpychało a koszta paliw nawet by spadły :D

tzn ile ??

2,7 + skrzynia +wał + tunel... ,pas przedni ( plus zestaw gratów ,które zawiera) ,licznik... kodowania +gaz +robocizna/przekładka (daj adres i telefon )= ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mefju bo to się tak dobrze mówi...ale taka przeróbka jak piszą to z 15k nie licząc gazu kosztuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mefju bo to się tak dobrze mówi...ale taka przeróbka jak piszą to z 15k nie licząc gazu kosztuje .

Pewnie że tak, bez stresu Artur teraz już będzie tylko dobrze :friends::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Artur że z 2.5 tdi do końca życia :decayed:

Jak już poszły tak grube koszta to wpakował bym 2.7BiT + manual + LPG i jeździć aż buda się rozleci :)

no to po co na trzy tygodnie wkładać taki silnik do auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...