Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już mi chodzi po głowie, żeby wrócić do otwierania normalnego...

ja po dwóch dniach wróciłem do serii

Opublikowano

Artur, zmień nazwę wątku :decayed: no chyba, że dalej na sprzedaż ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Już mi chodzi po głowie, żeby wrócić do otwierania normalnego...

ja po dwóch dniach wróciłem do serii

Arku ja jeżdżę sam...cały czas ;)

raz na dwa tygodnie gdzieś z Żoną i Dzieckiem :)....także mi to nie robi różnicy ;)

Jędruś ...jakby ktoś chciał to jest na handel :)

13,999 :decayed:...do jakiejś skromnej negocjacji.... :wink:

:wink:

Kolego sympatyczny ....to było dobrych kilka dni temu ;)

Opublikowano

Już mi chodzi po głowie, żeby wrócić do otwierania normalnego...

ja po dwóch dniach wróciłem do serii

Arku ja jeżdżę sam...cały czas ;)

raz na dwa tygodnie gdzieś z Żoną i Dzieckiem :)....także mi to nie robi różnicy ;)

Jędruś ...jakby ktoś chciał to jest na handel :)

13,999 :decayed:...do jakiejś skromnej negocjacji.... :wink:

:wink:

Kolego sympatyczny ....to było dobrych kilka dni temu ;)

kilka dni, kilka skrzyń, kilka silników temu... :decayed::decayed::decayed:

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Już mi chodzi po głowie, żeby wrócić do otwierania normalnego...

ja po dwóch dniach wróciłem do serii

Arku ja jeżdżę sam...cały czas ;)

raz na dwa tygodnie gdzieś z Żoną i Dzieckiem :)....także mi to nie robi różnicy ;)

Jędruś ...jakby ktoś chciał to jest na handel :)

13,999 :decayed:...do jakiejś skromnej negocjacji.... :wink:

:wink:

Kolego sympatyczny ....to było dobrych kilka dni temu ;)

No wczas sie obudziles ;D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Powrót :)

Zobaczymy jak opanuję machanie lewarkiem ;):)

Na razie nuda...16a9e48c2acceb8319d7f85b20d1abb2.jpg

224c22e1118f8f6002e362514589e666.jpg

09baf8d1cdf97df830863eb4aeea8061.jpg

Ekonomia ....

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Wkleiłeś zdjęcie z jazdy po mieście rozumiem? :D

ślicznie, w końcu temat skrzyni rozwiązany, ale pewnie ciężko będzie się przyzwyczaić do manuala, co ? :P

Opublikowano

Nie jest Ci smutno że FIS w ostatnim rzędzie "zgasł"??






Za to portfel się już zapewne ucieszył :good:

Opublikowano

Za to portfel się już zapewne ucieszył :good:

Póki co chyba lekko schudł ... :grin:

w ciągu roku na samym paliwie się zwróci :)

Opublikowano

Za to portfel się już zapewne ucieszył :good:

Póki co chyba lekko schudł ... :grin:

w ciągu roku na samym paliwie się zwróci :)

No ja patrzę z perspektywy częstych "serwisów" multi to też chyba się też zwróci ze 2-3 manuale za jeden remont.

Opublikowano
  • Autor

Nie jest Ci smutno że FIS w ostatnim rzędzie "zgasł"??

Za to portfel się już zapewne ucieszył :good:

no trochę lipa ,że na dole się nie podświetlają już biegi :(

portfel na razie sobie musi odetchnąć :grin:

Piter to był tip ,a nie multik ;)

Za to portfel się już zapewne ucieszył :good:

Póki co chyba lekko schudł ... :grin:

w ciągu roku na samym paliwie się zwróci :)

:D spoko poczekamy zobaczymy ;)

Opublikowano

a jeden czort, 2 pedały zamiast 3 :P

Się ostatnio zastanawiam czy się pakować w DSG :facepalm: patrząc na Ciebie :P

Opublikowano
  • Autor

Wkleiłeś zdjęcie z jazdy po mieście rozumiem? :D

ślicznie, w końcu temat skrzyni rozwiązany, ale pewnie ciężko będzie się przyzwyczaić do manuala, co ? :P

tak ....pierwsze 100km to po takich pipidówach zrobione na redukcjach 5>3 ..w bagaju z 150kg gratów, 2 facetów w aucie...czyli lekko ponad 2t...nie ma źle...trasę skończyłem z wynikiem 119km i spalaniem 8,1 ;)

a jeden czort, 2 pedały zamiast 3 :P

Się ostatnio zastanawiam czy się pakować w DSG :facepalm: patrząc na Ciebie :P

to zupełnie inna skrzynia...tak w serwisie jak w kosztach :D

Opublikowano

no i pięknie...jak Ty to piszesz o Q, że to właściwy napęd...

...to ja napiszę, że masz wreście właściwą skrzynię :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nauczę się...wczoraj to kilka razy ze zgrzytem bym 4 wbijał :polew:

Opublikowano

:grin: :grin: ale spokojnie nikt Tobą "nie będzie gardził" pojeździsz nauczysz się :bag::grin: :grin:


a tak rychtyk to teraz w mieście esemesów nie będziesz pisał, chociaż i to da się zrobić :decayed:

Opublikowano

No i super, jak nauczysz się operować manualem to i przyspieszenie podejrzewam będzie nieco lepsze ;) o spokoju ducha już nie wspomnę :D dawca też 2.5?

Opublikowano
  • Autor

No i super, jak nauczysz się operować manualem to i przyspieszenie podejrzewam będzie nieco lepsze ;) o spokoju ducha już nie wspomnę :Ddawca też 2.5?

oczywiście ;)

Opublikowano

A właśnie Arturku...WIELKIE DZIĘKI ZA WCZORAJ... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:)


No i super, jak nauczysz się operować manualem to i przyspieszenie podejrzewam będzie nieco lepsze ;) o spokoju ducha już nie wspomnę :Ddawca też 2.5?

oczywiście ;)

tak mi się zdawało...bo obroty były niższe niż w 6-tkach z 1.9 :)

Opublikowano
  • Autor

obroty z 6'tki są bardzo porównywalne z 5'tką tipa na analogicznych prędkościach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.