Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grześ...Dev ma bana na kilka dni ;) bo go gamoń podkablował ;) za lekko krytyczny stosunek do jego osoby :D

ahaa... :polew: krytyczny...co za ciooo... :facepalm::grin:

Opublikowano

Grześ...Dev ma bana na kilka dni ;) bo go gamoń podkablował ;) za lekko krytyczny stosunek do jego osoby :D

ahaa... :polew: krytyczny...co za ciooo... :facepalm::grin:

Mam wrażenie, że któryś z zielonych albo innego koloru na tym forum jest jakiś zniewieściały :D

Opublikowano

Grześ...Dev ma bana na kilka dni ;) bo go gamoń podkablował ;) za lekko krytyczny stosunek do jego osoby :D

ahaa... :polew: krytyczny...co za ciooo... :facepalm::grin:

Mam wrażenie, że któryś z zielonych albo innego koloru na tym forum jest jakiś zniewieściały :D

+100

Opublikowano

purpura i zieleń...od rzygania panuje :decayed:

Opublikowano

Mam wrażenie, że któryś z zielonych albo innego koloru na tym forum jest jakiś zniewieściały :D

podkablował go akurat niebieski... jego nick zaczyna się na c, a kończy na t ;)

Opublikowano
  • Autor

"ulubieniec" moderatorów :D


Przy poprzednim aucie (1z ;) ) miałem podobne zasięgi wyświetlane
d0e5672319b170dcaaed6f05ccfc0ba3.jpg

Chłopaki z Nowej Soli mieli rację co do zasadności ekonomicznej wymiany skrzyni :hi:
Opublikowano

A chwilę później spadło do 600 :D

aż taka różnica w ekonomii?ile średnio poli mniej?

Opublikowano
  • Autor

w cholerę mniej....mam koło 8l po mieście przy normalnej jeździe

w trasie można by zejść na 7 przy raczej mało przepisowym przemieszczaniu ;)

Opublikowano

Chłopaki z Nowej Soli mieli rację co do zasadności ekonomicznej wymiany skrzyni :hi:

Sie wie :P:)

Opublikowano
  • Autor

stary kluczyk już nie trzymał fasonu więc... poszedł w odstawkę ,a jego miejsce zajął nowy :)

97e5ffd0acf5ea155192c2a9faee83a1.jpg

c0bdf31d7d1f5364e6f91f75762f407e.jpg

takie małe ,a cieszy :)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

z oszczędności na ON już starczyło na nowy kluczyk :P

Opublikowano
  • Autor

jakiś gamoń przy wymianie baterii zepsuł zatrzask :facepalm:...

a ,że w okolicy mamy szpeca ,który ogarnia takie tematy to skorzystałem :)

dzięki Wihajster :hi::decayed:

Opublikowano

Artur co do spalania zapomniałes dodać że przez jakiś czas jeździłeś z zepsutym silnikem,.

sprawdzałeś srednią z kompa z tym co wychodzi na tankowaniu??

Opublikowano
  • Autor

wychodzi prawie to samo co na fisie ;)


przy spokojnej jeździe jest bardzo porównywalne...przy troszkę mniej oszczędnej wychodzi ,że więcej pali niż komputer widzi :D

Opublikowano

to ile masz na fisie teraz, kiedy kasowane???

Opublikowano
  • Autor

kasuję co zbiornik ....będę wieczorem odbierał auto to luknę ...zrobię foto...ale tak jak piszę ...nie mam z 3 miesięcy

Opublikowano

jakie czyste paznokcie ;) mody na + :)

Opublikowano

No Arturoo jak dziś odbierzesz wóz to cała noc na jazdach próbnych? :naughty:

P.S. Nówka kluczyk :good:

Opublikowano
  • Autor

jakie czyste paznokcie ;) mody na + :)

:grin::wink:

No Arturoo jak dziś odbierzesz wóz to cała noc na jazdach próbnych? :naughty:

P.S. Nówka kluczyk :good:

Może być :naughty: ....jak dobrze pójdzie to z nowym stabilizatorem z tyłu :whistling::slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.