Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale kiedy ściągniesz te znaczki z tylnej klapy? :decayed:

Zostają ;)

Hmmm przynajmniej nie będzie siary dla audi jak pojedzie na lawecie :grin:

Opublikowano
  • Autor

pajda jutro w SG ;)


Wszystko fajnie, ale kiedy ściągniesz te znaczki z tylnej klapy? :decayed:

Zostają ;)

Hmmm przynajmniej nie będzie siary dla audi jak pojedzie na lawecie :grin:

to co ja walnąłem na lawecie przez 5 ostatnich lat to Ty za kółkiem nie siedziałeś tyle :polew:

Opublikowano
  • Autor

widziałem na półce bhp do rąk :D

Opublikowano

pasta była dobierana proporcjonalnie do wartości samochodu. Z tego co pamiętam to była to zużyta pasta do zębów z domieszką piasku :decayed:

Miało być robione na nowej paście do zębów z piaskiem ale jak majster się dowiedział że pod maską jest 2,5 to zdecydował się przejść na wersje budżetową :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie pytam czym chleb smarujesz, tylko o pastę polerską :decayed:

to pisz jak człowiek :decayed:

pasta była dobierana proporcjonalnie do wartości samochodu. Z tego co pamiętam to była to zużyta pasta do zębów z domieszką piasku :decayed:

Miało być robione na nowej paście do zębów z piaskiem ale jak majster się dowiedział że pod maską jest 2,5 to zdecydował się przejść na wersje budżetową :decayed:

ja pier..lę:polew: ...........czy Ty aby nie powinieneś już dawno spać ? :grin:

Opublikowano

pasta była dobierana proporcjonalnie do wartości samochodu. Z tego co pamiętam to była to zużyta pasta do zębów z domieszką piasku :decayed:

Miało być robione na nowej paście do zębów z piaskiem ale jak majster się dowiedział że pod maską jest 2,5 to zdecydował się przejść na wersje budżetową :decayed:

Czyli majster zna się na rzeczy :decayed:

Opublikowano

Nie pytam czym chleb smarujesz, tylko o pastę polerską :decayed:

niczym nie smaruje... mówił że ten z kubła na śmieci za hotelem jest już posmarowany...

Opublikowano
  • Autor

zamykam grajdoł bo widzę ,że źle się dzieje :facepalm::naughty:

Opublikowano

Ładny atak... :) hehe

Opublikowano

czym polerowales ?

Opublikowano
  • Autor

czym polerowales ?

ja tego nie robiłem...oddałem auto i odebrałem...tyle przy tym robiłem :)

nie wiem na jakich materiałach pracuje ten gość...nie pytałem ;)

Opublikowano

Dobre podejście. Tez uważam ze auto jest do jazdy a nie spuszczania sie nad nim. Jak chce cos naprawić to jadę do mechanika, jak chce wypolerować to jadę do kogoś kto sie tym zajmuje... Widzę ze mamy podobne podejście :-)

Opublikowano
  • Autor

:-) no wygląda ,że tak ...nie robi mi różnicy czy pasta kosztowała więcej od pada ,czy odwrotnie ...efekt mnie interesuje :)
fc6664fb1d25aca63af7ee6787f27b54.jpg

musiałem rano sprawdzić jak woda spływa...nie ,nie spływa jak auto stoi :grin:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Fajne krople, ale jak będziesz pryskał auto na bezdotykówkach to szybko zmyjesz wosk i będzie kupa :)

Fajny tekst z dzisiejszego spota: dlaczego Artur tak się cieszy jak podjeżdża na spota? bo się cieszy że dojechał :lol:

Musiałem :decayed:

Edytowane przez Pucek

Opublikowano
  • Autor

:polew:.....koledzy....


Pucek..tak go tylko "dmuchnąłem" mgiełką by zobaczyć efekt .......i na potrzebny pytań ,których się spodziewałem ,a niestety na wszystkie nie dam rady odpowiedzieć ;)

Opublikowano

No spoko spoko, po prostu dobra rada :wink:

Opublikowano

:polew:.....koledzy....

Pucek..tak go tylko "dmuchnąłem" mgiełką by zobaczyć efekt .......i na potrzebny pytań ,których się spodziewałem ,a niestety na wszystkie nie dam rady odpowiedzieć ;)

Panie zrób to samo za 2 miesiące i porównaj.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Luz ..jak nie zapomnę to zrobię foto ;)

Koło na przyszły sezon już jest :)

d4dad5dec00d076f1ce8167392a2e56d.jpg

Edytowane przez Arturoo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.