Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Patrz hebel lżejszy , czyli paść powinien mieć prościej sie przemieszczać ... a tu d*pa :):P

Masz już jakieś zniżki na lawete? :decayed:

Wszystkie :P

Opublikowano

Kupił byś w końcu te dekielki bo kiepsko się to prezentuje jak jedzie -> stojąc w miejscu

Opublikowano

Avusiki zawsze modne buciki do autka.

Ja już mam zima 17 lato 18 avusy tak mi się spodobały ze cały rok na nich jeżdżę. Tylko w innych rozmiarach :kox:

Opublikowano

2.jpg

:decayed:

Zrób zdjęcie z dzisiejszą gazetą bo skąd mamy wiedzieć że to nie jest fotka z parunastu poprzednich akcji :decayed:

...swoją drogą nie wiedziałem że auto złom w jastrzebiu zakupił taką piękną lawete :decayed:

Nie no, teraz wiem co rozumiałeś przez to że są priorytety.... Warto było wymienić te heble z przodu... Tak ładnie się prezentują, idealnie na wysokości oczu jak autko stoi na lawecie...

Potwierdam. Auto widziane dziś rano w jedynie słusznym warsztacie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czas zagrał rolę ;) .

Graty ogarnięte .

Opublikowano

Czas zagrał rolę ;) .

Graty ogarnięte .

tajesz to co było czy coś więcej??

Opublikowano
  • Autor

Standard

Opublikowano

Standard

:facepalm: nie chciałeś modzić??

Opublikowano
  • Autor

agonię trzeba kiedyś przerwać ... i wtedy to jest empatia :)

Więc tak po krótce cosik napiszemy bo jakoś cisza nastała :grin:

.... grzechotka

( https://vimeo.com/197367076 )

została wymieniona na inną (dzięki Panie kuba84 :hi: ) .

Dmucha jak powinna i nie mam wahnięcia doładowania , które było już od jakiegoś czasu przy 2k . Dział zamówień publicznych z Nowej Soli przy Krzywej 3 oczywiście spisał się na medal :good::D . Od telefonu do przyjazdu kuriera nie minęły 24h :good: .

W tak zwanym międzyczasie Właściciel zaprzyjaźnionej firmy

23db3a2cf15dec2e92c58267ff62e2e5.jpg:decayed:

"wrzucił" swoje przysłowiowe 3 grosze i......spowalniacze 345 z eski b6 ustąpiły miejsca tym z q5 :banan: .

6f85b8e75855a92d314ba8d700838fb9.jpg

Przy okazji cały zestaw p/t został odświeżony i przemalowany w jedyny słuszny kolor :) .

Dzięki Tomaszu :hi:

Nad przebiegiem wszystkich prac czuwał niestrudzenie siemian i jemu nauczony doświadczeniem też dziękuję :hi::drunk: .

Oczywiście temat demontażu -wymiany ogarniał Secio i dla niego należą sie największe laury :hi: .

O incydencie z warsztatem , o którym i tak już kilka wtajemniczonych osób wie , nie będę się rozpisywał tu bo było by w prokuraturze chyba kończyć temat

:( . Ale nie będę się niepotrzebnie wk***iał.

Przykre .. ale jak to bywa ...życie nas ćwiczy byśmy byli odporniejsi w przyszłości.

Opublikowano

Do usług :)

Opublikowano

A już myślałem że zrezygnowałeś z niebieskiej strzały i że odkupie od Ciebie tylne heble :grin:

Opublikowano
  • Autor

Dziś nie ... ale może jutro ;)

Opublikowano

Dziś nie ... ale może jutro ;)

Zapomniałeś o mnie

Wspierałem cię w tyvh trudnych chwilach :grin::polew:

Opublikowano

No masz szczęście ze są te podziękowania...

Czekam na bukiet kwiatów... :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dziś nie ... ale może jutro ;)

Zapomniałeś o mnie

Wspierałem cię w tyvh trudnych chwilach :grin::polew:

Fakt ... bekę miałeś przednią :D

Opublikowano

Co jest ? Tył jeszcze nie dojechał ??????

Opublikowano

Arturo nie wiem.... ale coś chyba nie tak z Tobą :decayed:

Opublikowano

Pozostaje tylko zadać pytanie... co następne? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szacun gościu!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.