Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka spalonej zarowki po wlaczeniu swiatel wyskakuje i odrazu gasnie


Kuśmier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem:

Po włączeniu mijania na FIS wywala mi błąd przepalonej żarówki który po chwili odrazu znika.

Wymieniłem już moduł który za to odpowiada i dalej mam to samo. Zarówki są ok.

Błąd wyskakuje nie zawsze, ale jest to jakies 7/10 razy jesli wlacze swiatła po postoju. Jeśli wlacze śwaitła ponownie to błąd nie wyskakuje. Miał ktos taki problem? Gdzie szukac przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrudzony styk na którejś żarówce to najbardziej prawdopodobne , można też sprawdzic czy któraś z lamp nie ma luźnej masy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK w takim razie jutro będę sprawdzal zarowki i mase. Nie mam ledow nigdzie, za to mam xenony nie oryginalne, ALE:

Po zamontowaniu xenonow nie wyskakiwał błąd. Problem zaczal się gdy szukałem kabla na którym jest 12V po wlaczeniu swiatel do podlaczenia pzrekaznika spryskow lamp, wtedy wlaczalem i gasiłem swiatla kilka razy pod rząd wpinając się multimetrem pod kostke przy pająku. Nagle zaczelo wyrzucać mi ten błąd wiec wsadziłem zwykle zarowki halogenowe bo myslalem ze przetwornica padła. Okazalo sie ze to moduł, bo wymiana zarowek nie przyniosła skutku. Po wymianie modułu ostrzegania o przepalonej zarowce jest tak jak napisałem w 1 poscie.

Może faktycznie ktoras mase przypalilo przez to wlaczanie i wylaczanie.

do kolegi wiatrol: u mnie tez jest tak ze po wlaczeniu zapłonu swieci się brems licht i dopiero po nacisnieniu hamulca gasnie wiec to chyba normalne w tym modelu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...